Новини

Claas придбала інноваційну технологію заготівлі кормів SHREDLAGE

4 Серпня 2016 10

Автори технології SHREDLAGE
Автори технології SHREDLAGE
Facebook

Компанія CLAAS придбала запатентовану та відому під брендом SHREDLAGE технологію в однойменного американського підприємства. Про це повідомляє прес-служба компанії на своїй сторінці у Facebook.

Ще в минулому році компанія CLAAS придбала ліцензію на нову технологію заготівлі кормів. Деталі домовленості не розголошуються.

«Переваги технології SHREDLAGE для клієнтів переконали нас. З придбанням відомого бренду ми закріпили свої позиції світового лідера на ринку самохідних кормозбиральних комбайнів», — пояснює член правління концерну, відповідальний за напрямок «Кормозаготівельна техніка» Герман Лобек.

Технологія заготівлі кукурудзяного силосу SHREDLAGE широко використовується в США. Вона передбачає більш грубе подрібнення кукурудзи на довжину від 26 до 30 міліметрів. Оптимальний результат забезпечується перш за все за рахунок подальшої обробки в зернодробарці SHREDLAGE. Її робочі органи повністю подрібнюють стрижні качанів і розтирають зерно. При цьому стебла також ефективно розщеплюються на волокнисту масу, а завдяки спеціальній структурі вальців видаляється оболонка.

Детальніше про технологію SHREDLAGE читайте на нашій сторінці: http://www.claas.ua/cl-pw-ru/faszination-claas/kompetenz-center/shredlageРадимо почитати