Новини

Claas представив оновлену лінійку комбайнів Jaguar 900

18 Жовтня 2016 73

Кормозбиральний комбайн Claas Jaguar 900
Кормозбиральний комбайн Claas Jaguar 900
claas-group.com

Компанія Claas оновила серію кормозбиральних комбайнів Jaguar 900, повідомляє прес-служба копанії.

Серед цих нових функцій  є безступінчастий фронтальний привід, покращена система подачі урожаю, змінена ходова частина та система автоматичного наповнення CLAAS AUTO FILL, яка забезпечує бічне та заднє вивантаження без втрат.

Повністю гідравлічний безступінчастий фронтальний привід забезпечує оптимальну передачу потужності на різних швидкостях. Це особливо зручно при зборі урожаю з використанням фронтальних приставок для збирання кукурудзи PICK UP та ORBIS. Якщо змінюється довжина нарізання, то система автоматично робить відповідні налаштування швидкості фронтальних приставок. В результаті виходить рівномірний потік рослинної маси та чудова якість подрібнення.

В нових моделях залишився доступним механічний привід з постійною швидкістю, який добре зарекомендував себе протягом багатьох років використання. Тепер механічний привід може бути поєднаний з безступінчастим приводом. 

Всі нові моделі JAGUAR 900 мають покращену систему потоку урожаю. Однією з ключових функцій є гідравлічна система затиску ріжучих елементів, що дозволяє виконувати їх налаштування набагато швидше, ніж раніше. Після налаштування ріжучі елементи за допомогою гідравліки ставляться на місце і залишаються надійно закріплені в необхідній позиції.

Система контролю

Нові моделі також працюють з барабаном з ввігнутою поверхнею, який регулюється автоматично. Барабан кріпиться безпосередньо до монтажного блоку та іншої осьової точки та рухається автоматично разом з ріжучими елементами. Це означає, що відстань між підбарабанням та ножами завжди залишається однаковою по всій довжині цього барабану, що в свою чергу забезпечує рівномірний потік подрібненої маси незалежно від стану ножів.Окрім цього, така схема дозволяє економити паливо та зменшувати зношення.

Система для бічного розвантаження CLAAS AUTO FILL зводить до мінімуму втрати, які можуть бути під час процесу вивантаження, а також відповідно значно зменшує робоче навантаження на операторів вивантажувального вагону та кормозбирального комбайну. Камера з високою роздільною здатністю розміщена на силосопроводі, вона захоплює краї вивантажувального вагону під час всього процесу руху та автоматично підлаштовує  напрямок потоку маси та слідкує за процесом завантаження. Нова функція передбачає можливість заднього вивантаження.

Система управління комбайном

Новий гідростатичний мотор, змінний гідравлічний мотор з двохпозиційним регулюванням, має широкий діапазон швидкостей. Це дає можливість пересуватися по дорозі при дуже низьких обертах двигуна, що в свою чергу позитивно впливає на рівень споживання дизельного палива. 

Працюючи в полі на першій передачі, потужний привід дозволяє машині розвивати швидкість до 22 км/год. Крім того, нові моделі JAGUAR 900 мають дуже високу тягову потужність та стабільну чутливість, ці фактори стають у пригоді, коли комбайн йде на високий підйом або прискорюється. Механізм блокування диференціалу забезпечує постійну оптимальну тягу навіть за складних умов. Він може регулюватися також вручну, в автоматичному режимі включення, який спрацьовує при пробуксовці коліс або в автоматичному режимі виключення, який спрацьовує, коли збільшується заданий кут повороту або швидкість сягає більше 15 км/год. 

На 2017 рік CLAAS планує представити три серії моделей JAGUAR. Вже знайому серію JAGUAR 800 (Тип 496), існуючу серію JAGUAR 900 (Тип 497) та нову серію JAGUAR 900 (Тип 498).Радимо почитати