Новини

Claas представила нову систему корекції сигналу RTK

23 Серпня 2016 46

Система корекції сигналу RTK Claas RTK FIELD BASE
Система корекції сигналу RTK Claas RTK FIELD BASE
claas-group.com

Компанія Claas представила нову систему корекції сигналу RTK, повідомляє офіційний сайт компанії.

При здійсненні операцій на полі з великою шириною захвату автоматичні системи дозволяють уникати прогалин та дублювання. Проте, для використання автоматичних систем з найвищим рівнем точності необхідний сигнал корекції RTK, який в певних регіонах буває обмежений, а в деяких взагалі відсутній. Випуск нової системи RTK FIELD BASE означає, що тепер фермери не будуть залежати від стаціонарних передавачів чи мобільних комунікацій. Це дозволить використовувати сигнал корекції у будь-якому місці та без будь-яких обмежень.

Система RTK FIELD BASE має двочастотний приймач GPS та GLONASS, який забезпечує найвищий рівень точності та надійності. Максимальне відхилення становить від 2 до 3 см, а якість сигналу корекції майже така ж, як і від стаціонарних передавачів. Залежно від рельєфу і нормативно-правової бази, пов'язаної з використанням радіосигналів, система може забезпечити надійний діапазон сигналу від 3 до 5 кілометрів. Якщо це допускається нормативними актами, ще більший діапазон може бути досягнуто за рахунок використання зовнішньої технології радіозвязку.

Система RTK FIELD BASE може використовуватися в будь-якому місці і в будь-який час, скрізь, де прийом сигналу корекції слабкий або взагалі відсутній. Завдяки компактним розмірам пристрою та практичному штативу його дуже легко перевозити і встановлювати.

Нова система також сумісна з різною сільськогосподарською технікою, наприклад, із зернозбиральними комбайнами. Система підтримує міжнародні стандарти, такі як формат сигналу корекції RTCM 3.x, тому як техніка СLAAS, так і техніка інших виробників, яка має системи рульового керування, може легко керуватися за допомогою RTK FIELD BASE. Крім того, сигнал може використовувати необмежена кількість машин в межах свого діапазону без будь-яких ліцензійних зборів за передачу сигналу.

Нова мобільна опорна станція Claas RTK FIELD BASE буде доступна на ринку з 1 жовтня 2016 року.Радимо почитати