Новини

CLAAS почала будівництво центру розробок цифрових технологій

8 Липня 2016 30

Установка фундаменту майбутньої будівлі CLAAS E-Systems
Установка фундаменту майбутньої будівлі CLAAS E-Systems
claas.co.nz

Міжнародна компанія з виготовлення сільськогосподарської техніки CLAAS інвестує семизначну суму в будівництво нового центру розробок цифрових технологій у місті Діссен, що на півдні Нижньої Саксонії, повідомляє прес-служба компанії.

«Інформаційні та комунікаційні технології відіграватимуть ключову роль у майбутньому CLAAS. Ми ретельно підбирали місце розташування і дуже раді, що тепер можемо розпочати власне фазу будівництва», — говорить відповідальний за технології та системи у виконавчому комітеті CLAAS Томас Бьок.

Будівництво ведеться майже на 5 га землі, що знаходяться в безпосередній близькості від розв’язки автомагістралей Діссена. Будівельні роботи планується завершити в 2017 році. В майбутньому фактичним «власником» нового центру розвитку стане CLAAS E-Systems. CLAAS об’єднали свій досвід в електроніці в цю нову дочірню компанію в 2014 році. Більше 150 співробітників займаються тут розробкою блоків керування, архітектури електроніки, терміналів, систем камер, автоматичних систем супутникового рульового керування та безліччю інших рішень для все більш цифрового, мережевого сільськогосподарського сектору.

Так виглядатиме майбутня будівля CLAAS E-Systems

В 1998 році CLAAS вже придбала одну з провідних компаній з розробки сільськогосподарського програмного забезпечення та успішно включила її в Групу. З тих пір цілий ряд передових технологій, спрямованих на підвищення ефективності, розроблявся в Гютерсло під торговою маркою EASY.

На сьогоднішній день CLAAS є одним з провідних розробників рішень в області точного землеробства та отримала безліч нагород за свої інноваційні розробки.Радимо почитати