Новини

Червона зірка змінила назву

24 Квітня 2016 6

Червона зірка змінила назву
Червона зірка змінила назву

Вітчизняний виробник сільгосптехніки компанія «Червона Зірка» змінила свою назву на «Ельворті» (Elvorti), повідомляє прес-служба компанії.

Під час загальних зборів акціонери підприємства одноголосно підтримали нову назву заводу на честь засновників: англійських підприємців Роберта і Томаса Ельворті.Дане перейменування — це повернення до історичної назви підприємства, яке у свій час було найбільшим виробником посівної техніки на території Європи.

«Зміна назви не пов'язана з так званим «законом про декомунізацію», адже рішення про повернення підприємству історичного імені було прийнято керівництвом ще в 2008 році. Саме тоді було затверджено план ребрендингу заводу, який поступово втілювався в життя», — йдеться в повідомленні.

В рамках даного плану проводилася модернізація підприємства: впровадження нових технологій виробництва, заміна обладнання, переобладнання виробничих майданчиків і т. п.Наступним кроком стало виведення на ринок принципово нових і модернізованих машин: широкозахватних посівних комплексів, сівалок точного висіву, культиваторів, оприскувачів — техніки, яка відповідає вимогам споживача і здатна конкурувати на світовому ринку сільгосптехніки.Крім того, з 2013 року підприємство почало використовувати подвійний логотип CHERVONA ZIRKA/ELVORTI для маркування своєї продукції.Радимо почитати