Новини

Case IH представила інноваційний аналізатор зерна

22 Вересня 2016 55

Аналізатор зерна Case IH 3000H
Аналізатор зерна Case IH 3000H
tradefarmmachinery.com.au

Аналізатор зерна Case IH 3000H було представлено в Австралії, повідомляє tradefarmmachinery.com.au.

Модуль під’єднується до комбайну під час збору урожаю та моніторить рівень білка в зернових та рівень олії в олійних культурах. З пристрою, що знаходиться на зовнішній стороні комбайну, в режимі реального часу інформація про якість зерна передається на 10-дюймовий дисплей в кабіні водія.

Аналізатор поставляється з новими моделями комбайнів MY16 Axial-Flow 140 та 240, а також може бути підлаштований під старіші моделі комбайнів Case IH.

Фермер з Південної Австралії Тері Шмукер вже використовує цей аналізатор та говорить, що дані, які він надає, дозволяють порівнювати карти урожайності з картами рівню білка в зерні для того, щоб оцінити ефективність добрив.

«Ці дані дійсно вражають, вони показують частини поля з різним рівнем урожайності та вмістом білка (високий урожай-високий білок, високий урожай-низький білок, низький урожай-високий білок, низький урожай-низький білок). З інформацією, яку надає 3000H, ми можемо краще зрозуміти ситуацію та вносити добрива більш ефективно», — говорить Шмукер.

Територія, на якій працює Шмукер, довгий час страждає від посухи і він говорить, що тим більш важливо знати про рівень поживних речовин у зерні.

Аналізатор зерна

Аналізатор зерна Case IH 3000H також дає змогу фермерам розділяти зерно в загоні залежно від його якості та змішувати його для збільшення закупівельної ціни. Пристрій також вимірює рівень вологості зерна, що Шмукер вважає корисною властивістю.

«Калькулятор вологості в аналізаторі 3000H дуже точний та сумісний з місцевими зерносховищами.З аналізатором 3000H ми впевнені в тому, який рівень вологи має урожай, який ми збираємо», — говорить фермер.Радимо почитати