Новини

BKT представила ряд шин для обприскувальної техніки

2 Серпня 2016 20

Обприскувач з шинами BKT
Обприскувач з шинами BKT
BKT

Компанія BKT представила одразу кілька нових моделе шин для оприскувачів, повідомляє прес-служба компанії.

Перша модель, Agrimax Spargo, це радіальна шина, розроблена спеціально для виконання операцій по обприскуванню і для просапних культур, оскільки вона може витримувати більшу вантажопідйомність, підтримуючи однаковий внутрішній тиск шини, зберігаючи, таким чином, продуктивність культур і зменшуючи утрамбовку грунту.

Ця шина може використовуватися, як на грунті, так і на дорожньому полотні, забезпечує в обох випадках максимальний комфорт водіння і відмінний рівень стабільності. В даний момент на ринку є чотири розміри даної моделі: VF 380/85 R 38, VF 380/90 R 46 VF 380/105 R 50 і VF 420/95 R 50.

Також  BKT може похвалитися повною гамою вузьких шин, що ідеально підходять не тільки для польових обприскувачів, а також для транспортних засобів, які використовуються для просапних культур або для збору винограду на виноградниках.

Першою в списку є Agrimax RT 945, вузький протектор якої був спеціально розроблений для захисту грунту і для захисту врожаю. Чудова здатність самоочищення полегшує переміщення після роботи на полі на дорожнє полотно, підтримуючи постійну делікатність в зіткненні з грунтом. Крім того, дана шина є ідеальною для виконання операцій по обприскуванню, вона відрізняється серед продуктів BKT особливої ​​схильністю до просапних культур. Для цієї моделі було розроблено сім розмірів.

Agrimax RT 955, радіальна шина ВКТ, яка підходить для важких машин, використовуваних для збирання врожаю, вона ідеально підходить для використання на просапних культурах. Ця модель представлена ​​в двадцяти різних розмірах. Agrimax RT 955 оснащена спеціальним малюнком протектора і заокругленою боковиною, гарантуючи чудову тягу і постійний контакт з грунтом.

Дві остані моделі, Agrimax RT 855 і Agrimax RT 765, спеціально розроблені як для обприскування просапних культур, так і для збору винограду.

RT 855

Це перші радіальні шини, які відрізняються комфортом водіння і тягою. Вони ідеально підходять також для обробки грунту і переміщення на полі і на дорозі. Вони представлена ​​в сорока чотирьох різних розмірах.

Шина серії 70 BKT, чудово підходить для екіпіровки польових обприскувачів та сучасних тракторів, що виконують важкі операції. Спеціальна суміш нового покоління робить її виключно стійкою до порізів і зносу. До високої міцності додається унікальне зчеплення шини з дорогою і мінімальна утрамбовка грунту. Радимо почитати