Новини

Білоруські трактори поставлять до Гватемали

22 Липня 2016 30

Партія «Беларус-311М» поїде у Гватемалу
Партія «Беларус-311М» поїде у Гватемалу
bztda.com

Перша партія малогабаритних тракторів виробництва ВАТ «Бобруйський завод тракторних деталей і агрегатів» (Республіка Білорусь) в липні поточного року відправиться в Гватемалу, повідомляє офіційний сайт компанії.

Всього ця сама перша партія тракторної техніки складається з 4 одиниць техніки моделі «Беларус-311М».

Трактори «Беларус-311М», призначені для відвантаження в Центральну Америку, оснащені трициліндровим двигуном виробництва Мінського моторного заводу потужністю 35 л.с. і мають колісну формулу 4х4. Трактори даної моделі можуть бути використані для різних сільськогосподарських робіт на невеликих фермерських господарствах, в садах, городах, виноградниках, теплицях і присадибних ділянках.

Поставка тракторів в Гватемалу стане новим проміжним підсумком роботи фахівців ВАТ «БЗТДіА» у виході та закріпленні на продукції підприємства на ринках країн Центральної Америки. До цього бобруйські трактори відправлялися на Кубу, в Мексику і Нікарагуа. 

Багато в чому завдяки пошуку нових ринків збуту в країнах далекого зарубіжжя і активізації роботи по просуванню продукції на традиційних ринках підприємство, за попередніми даними, змогло забезпечити темп зростання поставок тракторної продукції на експорт за перше півріччя 2016 року на 105% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. І це незважаючи на негативний вплив ситуації, що складається на російському ринку тракторів і сільгосптехніки після введення в січні 2016 року утилізаційного збору.Радимо почитати