Новини

«Астра» та KERNEL уклали сервісний контракт на обслуговування тракторів Fendt

14 Червня 2016 60

В рамках виставки «Агро 2016» відбулося підписання масштабного сервісного контракту між ТОВ «Агробудівельний альянс «Астра» і групою компаній KERNEL на обслуговування парку з 20 тракторів Fendt, повідомляє прес-служба «АБА «Астра».

У Європі подібна практика застосовується вже давно: для забезпечення безперебійної роботи техніки та оперативного ремонту фермери укладають з дилерами контракт, що передбачає абонентську плату.

Як розповів директор департаменту сервісного обслуговування «АБА «Астра» Андрій Писаренко, завдяки укладенню такого договору клієнту гарантовані першочерговість виїздів, ремонт в найкоротші терміни, постійна наявність запчастин на складі, а також будь-яку кількість виїздів на обслуговування і ремонти техніки.

Така система роботи дозволяє клієнту чітко прогнозувати витрати на сервісні послуги протягом року (при необхідності можна придбати тільки запчастини), скоротити витрати на утримання власної сервісної служби. Головна ж перевага цього контракту — підвищення коефіцієнта технічної готовності машини, що дуже важливо для сільського господарства.

«У договорі, підписаному з компанією KERNEL, ми гарантуємо максимальний простій техніки не більше 72 годин. Ми надаємо повне обслуговування і повний ремонт сертифікованими фахівцями, які постійно проходять навчання і мають великий досвід обслуговування таких тракторів (на нашому обслуговуванні їх більше 500). До того ж фіксується повна сервісна історія машини, що є додатковим плюсом в разі подальшої реалізації техніки», — розповів Андрій Писаренко

Дилеру, що забезпечує техобслуговування, подібний контракт дозволяє чітко планувати роботу, прогнозувати попит на послуги і запчастини. До того ж сервісному інженеру вигідніше зробити якісний, а в деяких випадках превентивний, ремонт за один раз, а не розтягувати послугу на кілька виїздів.

Головний інженер групи компаній KERNEL Володимир Мерзлюк повідомив, що договір передбачає абонплату за технічне обслуговування 20 тракторів Fendt.

Вже зараз можна стверджувати, що підписаний договір не тільки перший, але і наймасштабніший на території України, і наша країна починає активно переймати європейські принципи ведення бізнесу та обслуговування техніки.Радимо почитати