Новини

Астра стала дилером виробника бункерів-накопичувачів Egritech

8 Серпня 2018 153

Egritech
Бункер-накопичувач Egritech
astra-group.com.ua

Дилер сільськогосподарської техніки АБА «Астра» пропонує своїм клієнтам новий бренд в асортименті компанії — бункери-накопичувачі Egritech.

Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Бункери Egritech мають високу прохідність і маневровість, а широкі колеса створюють менше навантаження на ґрунт і зберігають його від небажаного ущільнення. Бункер-накопичувач виключає заїзд автотранспорту на поле. Використовуючи один бункер-накопичувач для 2-3 комбайнів під час збирання зернових, він за рівнем ефективності заміняє ще один комбайн. Це пов’язано з тим, що комбайни роблять вивантаження в бункер на ходу, що дозволяє прискорити виконання запланованих робіт. Продуктивність комбайнів підвищується за рахунок скорочення втрат робочого часу, а також зменшення кількості необхідного автотранспорту для вивезення зернових.

Бункер-накопичувач є невід'ємною складовою трьохланковим технології збору врожаю. Комбайни безупинно рухаються по полю по П-подібного маршруту, а між ними по колу рухається бункер-накопичувач. Завдяки невпинному процесу ефективність і швидкість збирання врожаю збільшується до 30%.

Сільськогосподарська техніка Egritech, розроблена британською компанією Gartech Group. Виробник має власну сервісну службу, яка оснащена всіма необхідними інструментами для обслуговування сільськогосподарської техніки. Крім того, виробник техніки заявляє, що використання Egritech у господарстві забезпечить збільшення швидкості збирання врожаю до 30% і зниження втрат зерна до 20%.Радимо почитати