Новини

«Астра» провела День поля на Київщині

22 Липня 2016 34

Демонстрація техніки на Дні поля «Астра»
Демонстрація техніки на Дні поля «Астра»
astra-group.com.ua

Компанія «Агробудівельний альянс «Астра» спільно з «Агрофірмою «Рогізнянска» 14 липня організували День поля в селі Скибинці Київської області, повідомляє офіційний сайт «Астра».

Під час заходу було продемонстровано багато одиниць сільськогосподарської техніки, але основну увагу приділили грунтообробній техніці. 

Понад 200 учасників змогли ознайомитися з передовими технологіями обробітку грунту, побачити і особисто протестувати брендову техніку в полях, задати питання кваліфікованим фахівцям і представникам виробників. 

День поля Астра

Кожен День поля компанії «Астра» складається з двох етапів: пленарної частини в будинку культури та демонстрації техніки в польових умовах. 

В ході заходу була продемонстрована наступна техніка відомих зарубіжних брендів: трактор Fendt 936 Vario «G3», лущильник Normandie від Gregoire Besson, оборотний плуг SPMF 7 + 1 від Gregoire Besson, глибокорозпушувач Helikrak від Gregoire Besson, важка Дискова борона Kuhne 7,2 м, передпосівний культиватор FraKomb, розкидач мінеральних добрив Bogballe M2 Trail, причіпний обприскувач Berthoud Tracker 3200, жатка для прибирання кукурудзи OROS, телескопічний навантажувач Manitou Х 732 і культиватор Horsch Tiger. 

День поля Астра
 
Компанія«Астра» не випадково обрала місцем проведення Дня поля саме Київську область. «Астра» є ексклюзивним дилером бренду Fendt в Київській, Вінницькій та Черкаській областях. У цих регіонах тільки «Астра» може офіційно представляти модельний ряд цієї німецької марки. 
 
Багатьох учасників Дня поля цікавили умови купівлі техніки. Компанія «Астра» спільно з «ОТП-лізинг» розробили спеціальну програму фінансування для тракторів Fendt. Представник відділу корпоративних продажів «ОТП-лізинг» Ярослава Єрмолаєва підкреслила, що при купівлі в лізинг моделі Fendt подорожчання становитиме 0,5% у валюті, що істотно нижче середніх ставок на ринку. 

День поля Астра
 
Також на Дні поля був присутній київський філіал з продажу запасних частин, сервіс представляв директор департаменту сервісного обслуговування. Генеральний директор компанії «Астра» Ігор Губарєв звернув увагу гостей на те, що «сервісне обслуговування передбачає довгострокові інвестиції.

День поля Астра

«У нас є 40 мобільних команд, які можуть обслуговувати всю територію України. На обслуговуванні перебуває понад 2 тис. одиниць техніки. Щорічно ремонтується понад 100 двигунів. Ми - офіційний сервіс, тому маємо доступ до програмного забезпечення та комп'ютерного обладнання. За ремонт часто пропонуємо відстрочки і знижки », розповів Ігор Губарєв. Радимо почитати