Новини

АСТРА представила бестселери Manitou на ІнтерАГРО-2018

30 Жовтня 2018 223

Astra_Manitou
Навантажувач Manitou на виставці «ІнтерАГРО 2018»
Traktorist.ua

Компанія АБА «АСТРА» на виставці «ІнтерАГРО 2018» представила свої бестселери — моделі навантажувача Manitou 732 і 735. В цьому році дилер продав уже більше 60 навантажувачів і до кінця року хоче збільшити цю кількість до 100 одиниць техніки.

Про це Traktorist.ua повідомив продакт-менеджер «АСТРА» по Manitou Сергій Дрозд.

Ці навантажувачі являються продовженням старішої моделі 731, в якій була збільшена вантажопідйомність та удосконалена гідравліка.

Сергій Дрозд також зазначив, що моделі навантажувачів Manitou 732 та 735 є бестселерами, бо в першу чергу мають перевірений часом двигун Perkins, який відомий кожному клієнту завдяки його надійності.

«Для того, щоб зацікавити клієнтів, ми вирішили на період проведення виставки та ще протягом 2 тижнів після неї зробити акцію на модель 732.  Вона буде продаватися за ціною €65 тис. разом з зерновим ковшем. Дуже цікава ціна. Для фермерів-початківців — це ідеальна покупка», — підкреслив Сергій Дрозд.

Представник АБА «АСТРА» наголосив, що вже в середині наступного року на ринку України з’явиться модель навантажувача Manitou 737, яка має двигун в 120 к.с. Вона вже продається в Європі кілька років. Дилер надасть можливість замовити, купити та протестувати новий навантажувач на демонстраційному майданчику.Радимо почитати