Новини

Американський виробник насіння інвестував $5 млн в безпілотні трактори

23 Липня 2018 216

Stine_Seed_Company
Stine Seed Company
embed-ssl.wistia.com

Технологія запуску Ames для безпілотних тракторів отримає інвестицій на суму $5 млн. Таку суму в проект Smart Ag інвестує американський мільярдер Гаррі Стойн, власник Stine Seed Company — найбільшої незалежної компанії виробника насіння в США

Про це повідомляє agventuresalliance.com.

Генеральний директор Smart Ag повідомляє, що програма AutoCart забезпечує вирішення однієї з найбільших проблем, з якими стикається кожен фермер — критичний дефіцит робочої сили під час збору врожаю.

AutoCart, разом із комплектом для автоматизації тракторів, є системою Plug’n’Play (ввімкни та працюй), яка автоматизує роботу тракторів під час жнив. Вартість системи порівнянна з модернізацією обприскувача або сівалки точного висіву.

Засновник компанії Stine Seed Co аргументує свою інвестицію тим, що вона допоможе фермерам підвищити продуктивність та рентабельність за рахунок використання інновацій та новітніх технологій.

Гаррі Стойн зробив своє багатство на розведенні соєвих бобів та кукурудзи, а потім ліцензував генетику таким компаніям, як Monsanto та Syngenta.Радимо почитати