Новини

Amazone придбає завод Vogel & Noot

23 Вересня 2016 34

Плуг Vogel & Noot ©plus XS-Pro
Плуг Vogel & Noot ©plus XS-Pro
vogel-noot.info

Компанія Amazone придбала завод з виробництва плугів Vogel & Noot в угорському місті Мошонмадьяровар, повідомляє agroinfo.com.

В рамках консорціуму учасників торгів 19 вересня 2016 роки три інвестора виграли торги по реалізації значних майнових об'єктів Vogel & Noot. При цьому Amazone придбала завод з відповідними правами з виробництва плугів.

Як відомо, головна компанія Vogel & Noot Landmaschinen GmbH & Co KG, розташована в австрійському Вартберг, повинна була на початку серпня 2016 року заявити про відкриття процедури конкурсного виробництва. Однак дочірнє підприємство в угорському місті Мошонмадьяровар не було оголошено банкрутом і цілком придбано компанією Amazone.

Amazone буде використовувати асортимент плугів Vogel & Noot для укомплектовиванія своєї лінійки продукції. Поставка запасних частин для плугів Vogel & Noot також буде здійснюватися з боку Amazone.

З придбанням нового заводу група компаній Amazone збільшила кількість виробничих майданчиків, і до діючих п'яти майданчиках в Німеччині, Франції та Росії додався ще один - в Південно-Східній Європі. Місто Мошонмадьяровар розташований на північному заході Угорщини недалеко від австро-угорського кордону.Радимо почитати