Новини

Amazone показали обприскувач Pantera 4502 H на Міжнародних днях поля

27 Червня 2018 144

Amazone_Pantera
Обприскувач Amazone Pantera 4502 Н
Traktorist.ua

Під час Міжнародних днів поля компанія Amazone запропонувала учасникам та глядачам виставки обприскувач Amazone Pantera 4502 Н.

Про особливості та харакетристики моделі, а також очікування від виставки в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua розповів інженер з ремонту техніки Amazone Валерій Смолін.

За словами представника компанії модель Pantera 4502 Н при своїй довжині 8,4 м, висоті 4,2 м і ширині 2,55 м, баком робочого розчину 4800 л має високу мобільність та швидкість в роботі, збалансовану і легку штангу від 21 м до 40 м, легке налаштування колії від 1,8 м до 2,6 м за декілька секунд, регулюємий кліренс з 1,2 до 1,7 м, зручну та простору кабіну механізатора з клімат-контролем та вугільними фільтрами. Крім того, модель має повністю автоматичний контроль роботи двигуна, руху, обприскування, регулювання норми внесення та площі обробки. Завдяки використанню функції автоматичного включення секцій GPS-Switch забезпечується точність внесення і економія пестицидів і добрив, а функція GPS-Track полегшує орієнтування на полі завдяки руху по колії у вигляді ліній.

Машина обладнана баком чистої води об’ємом 500 л з функцією «комфорт», що дозволяє робити внутрішню очистку системи обприскування аж до форсунок з місця оператора. Характерною є низька витрата палива і надзвичайна прохідність завдяки автоматичному регулюванню оборотів кожного колеса.

«Дана модель заїхала в Україну ще в 2015 році, і перша машина 4502Н вже відпрацювала понад 95 тис. га та 5 тис. мотогодин. Претензій за час експлуатації до машини не було. А представлена на показі машина, ще вчора вдень працювала в полі, ми її трішки відкалібрували згідно умов показу, тому в тест-драйві та демо-показах не сумніваємось, адже у неї німецька якість», — говорить Валерій Смолін.

Участь у Міжнародних днях поля для компанії цікава, в першу чергу, можливістю порівняти власну техніку та її особливості з конкурентами, провести можливу корекцію, підготувати інформацію про український ринок сільгосптехніки виробнику.

«Ми хочемо донести до наших конструкторів максимально об’єктивну інформацію, робимо опитування серед учасників виставки. Адже в Україні наробітки в га за сезон в 3-4 рази більші ніж в Європі. Конструктори хочуть враховувати особливості українських агро-техно-потреб», — зазначає Валерій Смолін.Радимо почитати