Новини

Alliance розробляє шини для трактор-пулінгу

26 Липня 2018 83

Alliance_Puller_NM
Шини Alliance
colesa.ru

Одна з найбільших шинних компаній, що спеціалізуються на виробництві сільськогосподарських шин Alliance тестує нові шини для трактор-пуллінга.

Про це повідомляє colesa.ru.

Компанія ATG в 2014 році підписала угоду про спонсорство американської Національної асоціації трактор-пуллінга (NTPA), тому шини Alliance вже знайомі учасникам цих змагань. Незабаром ATG має намір представити нові шини для трактор-пуллінга, які отримали назву Alliance Puller.

Сенс трактор-пуллінга полягає в тому, що учасники повинні доїхати до кінця дистанції на тракторі, до якого прикріплені спеціальні санки. Якщо до фінішу дісталося кілька учасників, що змагаються, навантаження збільшують.

У заходах NTPA використовуються трактори потужністю в кілька тисяч кінських сил, і на подібній техніці в змаганнях бере участь Даг Лавлі, який разом зі своєю командою Bank Robber Pulling Team проводить польові випробування нових шин Alliance Puller.

Поки випробування не закінчилися, ATG не розповідає про технічні характеристики шин, але викладає в соціальних мережах фото і відео з випробувань.Радимо почитати