Новини

Агроспейс презентувала нову техніку від AGCO

6 Вересня 2016 106

Презентація трактору Massey Ferguson 8690
Презентація трактору Massey Ferguson 8690
Traktorist.ua

Компанія «Агроспейс» представила нову сільгосптехніку від виробника AGCO, повідомляє latifundist.com.

Демонстрація відбулася в м Дніпро в рамках «Дня інноваційних розробок - 2016» на базі Інституту зернових культур НААН України.

Компанія продемонструвала аграріям комбайн Massey Ferguson ACTIVA S 7347 MCS, трактор Massey Ferguson 8690, трактор Massey Ferguson 470, навантажувач Massey Ferguson 9407S, трактор Fendt 936 Profi Plus, дискову борону Challenger 1435, сівалку точного висіву Challenger 9108 і глибокорозпушувач Challenger 4412.

За словами генерального директора компанії «Агроспейс» Іллі Смаглецкого, даний захід унікальне тим, що «Агроспейс», представляючи техніку корпорації AGCO, виступає в ролі технічного партнера найбільшого науково-дослідного центру з селекції і вирощуванню зернових культур - Інституту зернових культур НААН України.

«На двох полях ми представили техніку, як стаціонарно, так і в роботі. Також представили сівалку точного висіву Challenger 9108. На другому полі ми показали в роботі комбайн Massey Ferguson ACTIVA S 7347 MCS і трактор Massey Ferguson 8690 з дисковою бороною Challenger 1435 », - зазначив Ілля Смаглецкій.

Як повідомив представник компанії «Агроспейс», представлена ​​техніка краще конкурентів. Це, запевняє він, не порожні слова.

«Останнім часом у нас проходить багато випробувань, змагань і демонстрацій техніки, під час яких ми проводимо заміри основних показників: продуктивність, витрата палива, % пробуксовки і ін.. Тобто все, що цікавить сільгоспвиробника. І з впевненістю можемо сказати, що жодного такого змагання наша техніка не програла. На всіх змаганнях техніка показала себе з кращого боку. Різницю видно неозброєним оком, навіть не обов'язково вдаватися до якихось сухих цифр: видно як працює техніка в полі, яка швидкість, як вона йде - плавно без навантаження, без стрибків, як «утюжек». Все просто: конструкція переднього моста на тракторі Massey Ferguson 8690 досконаліша, вона не дає колесам відриватися від землі. І друге - це коробка передач, вона бесступенчатая: немає ривків, немає розриву потоку потужності при русі », - розповідає про суттєві переваги техніки компанії «Агроспейс» Ілля Смаглецкій.Радимо почитати