Новини

Агрокалина на Міжнародних днях поля презентує 6-метровий компактомат

21 Червня 2018 220

Agrokalina_kompakt_6
Компактомат АКПК-6 від Агрокалина
Traktorist.ua

В рамках проведення Міжнародних днів поля виробник сільгосптехніки «Агрокалина» пропонує огляд роботи 6-метрового вітчизняного компактомату АКПК-6.

В ексклюзивному коментарі Traktorist.ua керівник відділу продажів «Агрокалина» Роман Добровольский розповів про особливості техніки та очікування від участі у заході.

Компактомат АКПК-6 призначений для передпосівної підготовки ґрунту, може мати ширину захвату від 3 до 9 м, та за один прохід робить всі необхідні операції по зораній поверхні: подрібнення, вирівнювання, розпушування, створення насіннєвого ложа на задану глибину, закриття вологи.

Крім того виробник презентує 6-метровий рублячий коток та 6-метрову гідравлічну ротаційну борону.

«Ми використовуємо закордонні комплектуючі: іспанські стійки, сербські підшипникові вузли, ступиці. Крім того у нас працює бонусна програма, відповідно до якої при кожній купівлі ми нараховуємо 2000 бонусів, де 1 бонус = 1 гривня, які покупець може витратити на купівлю запчастин чи іншої продукції», — розповідає Роман Добровольский.

За словами представника компанії техніка має середньоринкову вартість, бо має закордонні комплектуючі, а також 2-річну гарантію. Сервісна бригада працює безпосередньо з центрального відділу та виїжджає у будь-яку область.

Здебільшого техніка призначена для дрібних та середніх фермерських господарств, але виробник планує налагоджувати стосунки з агрохолдингами.

«Коли фермер працює у полі він мало задумується над зміною техніки, він сконцентрований на процесі та вирішенні нагальних питань. А такі заходи як Міжнародні дні поля дають змогу відволіктись, порівняти, обрати, побачити різницю між тим, що є у власному техпарку, та тим, на що можна замінити свою техніку», — коментує важливість участі у заході керівник відділу продажів «Агрокалина».Радимо почитати