Новини

AgriLab випустив українську лінійку обладнання для хіманалізу ґрунту

14 Серпня 2018 220

AgriLab
Техніка та інструменти для вібору проб ґрунту
agrilab.ua

Агроконсалтингова компанія AgriLab налагодила виробництво обладнання для автоматизованого відбору проб ґрунту для агрохімічного аналізу. Компанія спеціалізується на наданні послуг з точного землеробства.

Про це повідомляє agroportal.ua.

Виробник повідомляє, що нове обладнання складає якісну альтернативу іноземному обладнанню, а також більш адаптоване до вітчизняних ґрунтів та погодних умов. Крім того, сервісне обслуговування ґрунтовідбірних апаратів здійснюється більш швидко та системно, на відміну від закордонних зразків.

«Пробовідбірники від AgriLab вже використовує ряд агрохолдингів, а також компанії, що надають послуги з обстеження ґрунтів. На сьогоднішній день тільки компанія AgriLab автоматизованими пробовідбірниками власного виробництва відібрала близько 100 тис. зразків за різними технологіями, що дозволило оцифровувати розподіл різних властивостей ґрунтів на площі понад 800 тис. га », — зазначає СЕО AgriLab Ярослав Бойко.

Значною перевагою вітчизняних апаратів є адаптація під різні типи ґрунту, швидкість та якість відбору буром навіть на твердих або сухих ґрунтах, а також можливість відбирати проби взимку. Правильний і точний відбір проб ґрунту — перший крок до цифрового землеробства і практичної реалізації елементів точного землеробства. Більш того, такий підхід дозволяє точно відстежувати динаміку зміни родючості ґрунтів від впливу технологій, контролювати якість ґрунтів і уникнути погіршення їх властивостей.Радимо почитати