Новини

Agrifac представила оновлений обприскувач для роботи на крутих схилах

6 Жовтня 2016 47

Agrifac Condor MountainMasterPlus
Agrifac Condor MountainMasterPlus
agrifac.com

Компанія Agrifac запускає виробництво оновлених Plus-версій самохідних обприскувачів Condor, які завдяки новим функціям стануть більш стійкими при роботі на схилах, повідомляє agroinfo.com.

Нове покоління лінійки тепер використовує системи ClearancePlus, WideTrackPlus, HighTechPlus, StabiloPlus і AirFlowPlus (і це далеко не повний список). Нова система автоматичного вирівнювання MountainMasterPlus забезпечує стабільність всіх осей: передньої і задньої, а також правої/лівої.

Нова конструкція дозволяє безпечно працювати на ухилах до 32%, всі необхідні системи регулюються швидко, а валки роторів піднімаються і опускаються за 8 сек. Вага розподіляється рівномірно між колесами, що, за словами виробника, гарантує краще зчеплення з поверхнею, перешкоджає прослизанню і скорочує витрату палива.

Новий MountainMasterPlus лінійки Condor, який йде в комплекті з цистернами об'ємом до 5000 літрів і штангами з робочою шириною до 48 метрів, буде офіційно представлений в кінці цього місяця на заході Beet Europe, що проходить у Франції.Радимо почитати