Новини

AGCO презентувала нові сівалки на «АГРО-2016»

21 Червня 2016 66

Challenger 9830 NT
Challenger 9830 NT
Traktorist.ua

Корпорація AGCO представила дві нових сівалки на виставці АГРО-2016, повідомляє прес-служба компанії «Цеппелін Україна».

Перша новинка - пропашна сівалка Challenger 9108, обладнана системою Precigion Planting. Дана модель - перша із сівалок Challenger, розроблена під точне землеробство. Вона має 8 рядів з міжряддям в 70 см, може вміщати до 105 л зерна в кожному баку, а її транспортна ширина складає 6,3 м. Мінімальна необхідна потужність трактора для роботи з сівалкою сягає 80 к. с.

Друга модель, яку було представлено на стенді компанії, Challenger 9830 NT з шириною захвату 9 м. 

«Головною перевагою цієї моделі є те, що вона створена за американською технологією, адаптованою під українські умови в плані транспортних габаритів. Окрім цього, на сівалці реалізовано навісний бункер, що дозволяє зменшити тиск на грунт», - говорить керівник відділу продажу сільгосптехніки компанії «Цеппелін Україна» Фарід Абу Хадід.

Конкурентною перевагою даної сівалки є вбудований в модель однодисковий сошник, який не потребує для проникнення в грунт високого тиску і не ущільнює бічну стінку посівного ложа. Ще однією особливістю є використання нової системи регулювання висівний норми AgControl, що дає оператору машини можливість регулювати висівну норму посівного матеріалу або норму внесених добрив відповідно до типу грунту, досягаючи при цьому максимальної ефективності та врожайності.Радимо почитати