Новини

AGCO представила оновлений Fendt 500 Vario

13 Вересня 2016 54

Fendt 500 Vario в роботі
Fendt 500 Vario в роботі
fendt.com

Компанія AGCO представила оновлену модель трактора Fendt 500 Vario, повідомляє офіційний сайт бренду Fendt.

Нова лінійка тракторів Fendt 500 Vario відповідає європейським стандартам контролю викидів ІV рівня/ Tier 4 Final. В серії 500 Vario компанія застосовує електронну систему контролю рециркуляції відпрацьованих газів (EGR) з контрольованим уприскуванням рідини AdBlue та додатковим теплообмінником моторного масла. З цією технологією відсоток споживання AdBlue можна знизити до 50% у порівнянні з попередніми моделями. Чотирьохциліндровий двигун Deutz об’ємом 4,04 л з системою вприскування common rail, а також протестована технологія Fendt SCR пропонують чудове рішення збереження палива та ефективності у поєднанні з фільтром від нагару (CSF), в якому передбачається пасивна регенерація без необхідності додаткового вприскування палива у вихлопну лінію.

Fendt 500 Vario

У комплектації ProfiPlus нового Fendt 500 Vario компанія представляє нову систему керування VarioGuide, яка до сьогодні була присутня лише у високопотужних тракторах. З новою системою VarioGuide користувачі можуть обирати між двома різними ресиверами, які відповідатимуть їхнім вимогам та місцевим умовам. У спрощеному варіанті доступний ресивер NovAtel з сервісами корекції EGNOS/WAAS, RTK через радіо або NTRIP. Залежно від системи керування та сервісу корекції система VarioGuide працює з точністю від 20 см до 2 см.

Fendt 500 Vario

Всі функції контролю об’єднані в одному терміналі Varioterminal. В новому Fendt 500 Vario тепер також доступні добре відомі термінали 7-B та 10,4-B. Завдяки комбінованому використанню сенсорних та клавішних елементів робота з терміналом є інтуїтивно зрозумілою. Завдяки новому кронштейну з кульовим шарніром його можна легко відрегулювати. Нові термінали мають високу роздільну здатність, LED-підсвічування та екран з захистом від подряпин. На додачу до основних операційних функцій трактора, Varioterminal 7-B також сумісний з ISOBUS та може управляти системою розвороту VariotronicTI. Термінал 10.4-B також має два порти для камери, систему рульового керування VarioGuide, систему документації VarioDocPro та можливість передачі даних через Bluetooth. 

Трактор має додатково задній економічний ВВП з частотою 1000Е на додачу до трьох швидкостей, присутніх у попередніх моделях – 540, 540Е та 1000 об/хв., для різних видів робіт. З додатковим заднім ВВП з частотою 1000Е виконання операцій на високій швидкості буде досить ефективним, а також дозволить розширити діапазон використовуваного додаткового обладнання. 

Новий трактор важить всього 6,1 т, максимальне навантаження становить 4,4 т, а навантаження на задню вісь було збільшене з 1 т до 8,5 т. Це все дозволяє максимально навантажувати трактор при виконанні операцій з навісним обладнанням. Хоча допустима загальна вага становить 10,5 т. Новий Fendt 500 Vario відповідає вимогам міжнародного ринку, тому він оснащується фланцем або шийкою осі, щоб можна було легко змінювати ширину колії. Запатентований фронтальний навантажувач компанії Fendt поставляється в двох різних варіантах: Fendt Cargo та Fendt CargoProfi. У версії Fendt CargoProfi додатково пропонуються такі функції, як інтегроване зважування, струшування та функція запам’ятовування. 

Кабіна VisioPlus

Кабіна VisioPlus з закругленим переднім вікном була дещо оновлена. Зокрема, передній склоочисник з поворотом 300° та зі збільшеною площею очищення, що гарантує оптимальний вид на колісні арки та передній навантажувач навіть при поганих погодних умовах. У версіях Profi та ProfiPlus склоочисник з поворотом 300° йде в стандартній комплектації. Новий сучасний концепт освітлення Fendt 500 Vario забезпечує ідеальну видимість. Для більш ефективного освітлення можна додатково застосовувати робочі LED-фари. Завдяки схрещеним світловим променям навіть в темноті видимість обладнання та колісних арок чудова. Загальна потужність LED-фар становить 37 тис. люменів.Радимо почитати