Новини

AGCO PARTS проводить в Україні акцію з призами на €5000

12 Жовтня 2018 146

AGCO_PARTS
Розіграш призів від AGCO PARTS
astra-group.ua

З 1 жовтня по 31 грудня AGCO PARTS пропонує взяти участь в акції від компанії та отримати один з двох головних призів — ваучер на обслуговування вартістю 5000 євро або субметрову навігаційну систему Auto-Guide або VarioGuide вартістю до 5000 євро. Крім того, учасники матимуть 1 шанс із 20 виграти миттєвий приз: 30 нагнітачів консистентного мастила Sparex Premium, 75 товарних ваучерів вартістю 25 євро, та бейсболки.

Про це повідомляє astra-group.ua.

Для того щоб взяти участь у акції необхідно замовити візуальну перевірку стану техніки або будь-яку сервісну перевірку, що проводиться відповідно до рекомендацій виробника техніки щодо її обслуговування. Ця перевірка повинна виконуватися дилером AGCO.

Після перевірки представник компанії надає унікальний номер, учасники вводять його на сайті www.agcoprizedraw.com, а також назву свого дилера, свої контактні дані та вподобання стосовно головного призу.

За першої практичної можливості після дати закінчення відбудуться два розіграші, які будуть проводитися для визначення двох головних переможців.

При отриманні будь-якого з призів, що розігруються, може знадобитися підтвердження замовлення перевірки техніки.

Учасники, які виграли миттєвий приз, отримають повідомлення про це під час введення коду на веб-порталі. Миттєві призи надішле зазначений вами дилер після дати закінчення розіграшу призів.

Детальніше з умовами акції можна ознайомитись тут Traktorist.ua.Радимо почитати