Новини

Poettinger удосконалив передню панель для зниження енергозатратності борони TerraDisc

16 Червня 2016 33

Причіпна модель TerraDisc
Причіпна модель TerraDisc

Відтепер Frontboard (передняя панель), встановлена попереду дисків, доступна для цієї моделі борони, повідомляє пресс-служба Poettinger.

Спеціально розроблений для ріллі, Frontboard розбиває великі грудки і вирівнює поверхню грунту. Це означає, що такі диски мають менше роботи, дозволяючи економити паливо.

Робота Frontboard регулюється за допомогою гідравліки, незалежно від інших інструментів, а робоча глибина фіксується за допомогою кліпсів.

Наступні версії вже доступні і можуть бути встановленими на всі причіпні моделі TerraDisc:

- Frontboard 4.16 з робочою шириною 4 м і 16-ма робочими деталями;

- Frontboard 5.20 з робочою шириною 5 м і 20-ма робочими деталями;

- Frontboard 6.24 з робочою шириною 6 м і 24-ма робочими деталями.

Ліндхольм Маскінстейшен, один з найбільших підрядників Данії та постійний клієнт компанії Поттінгер, відтепер покладається на новітні технології обробки стерні.

«Причіпні дискові борони TERRADISC з робочою шириною 6 м, Frontboard, збирач насіння сільськогосподарських культур TEGOSEM і конічний ролик Tandem CONOROLL перевершують мої очікування», – зазначив Ліндхольм Маскінстейшен.

У надійності удосконаленої передньої панелі переконаний і власник Флемінг Хансен.

«Оптимальний кут врізання дисків у грунт і задній каток Tandem CONOROLL забезпечують надійне проникнення та відмінне прикатування поверхні. Висока продуктивність 6-метрової машини, що не залишає грудок, та інтенсивний змішувальний ефект увігнутих дисків гарантує чудові результати», – говорить він.