Новини

Massey Ferguson представить доступний комбайн для України

18 Травня 2016 26

Massey Ferguson анонсує поповнення свого асортименту зернозбиральної технікина ринок виходить комбайн з поперечним ротором Massey Ferguson T7. Прем'єра комбайна в Східній Європі відбудеться на виставці Агро-2016 в Києві.

«T7 приєднується до лінійки вже добре відомих комбайнів Massey Ferguson з клавішним соломотрясом і підкріплює зобов'язання компанії з постачання повного асортименту техніки для збору врожаю через надійну дилерську мережу», - розповів Сергій Демкоменеджер з маркетингу збиральної техніки Massey Ferguson. «Комбайн MF T7який буде доступний у Східній Європівже успішно пройшов випробування в умовах України і перевершив очікування більшості фермерів завдяки своїй продуктивності і економії палива».

«На ринку зростає попит на високопродуктивні роторні комбайни, і MF T7 є ідеальним вибором для покупців, що вимагают високопродуктивну, ефективну універсальну та техніку. Впевнені, що Massey Ferguson T7 знайде своїх шанувальників як в Україні, так і в Казахстані. Ця модель комбайна забезпечує отримання дуже чистого зерна з низькими втратами для різних культур, включаючи кукурудзу, соєві боби, соняшник, зернові. Унікальна конструкція забезпечує зниження споживаної потужності, що сприяє економії палива і засобів», – підсумував Сергій Демко.

Презентація комбайна відбудеться на виставці Агро-2016 в Києві, тоді ж буде оголошена цінова політика офіційних дистриб'юторів Massey Ferguson в Україні, яка обіцяє бути дуже привабливою.Радимо почитати