Новини

Caterpillar вивів на ринок новий телескопічний навантажувач

19 Травня 2016 14

Компанія Caterpillar представила новий телескопічний навантажувач CAT® TH3510D, який ще універсальніше і економічніше попередніх моделей. Про це повідомляє прес-служба компанії «Цеппелін Україна» .

Згідно з повідомленням, навантажувач CAT® TH3510D перевершує попередні моделі і відрізняється новим двигуном, чотириколісним приводом, гальмівною системою на двох мостах, а також поліпшеною кабіною.

Номінальна вантажопідйомність нової моделі складає 3,5 тис. кг. Такий вантаж машина здатна піднімати на висоту до 9,8 м.

Телехендлер CAT TH3510D оснащений дизельним двигуном, а нова конструкція агрегату відрізняється високою ефективністю, відповідає європейським стандартам якості і дозволяє машині розвивати потужність до 100 л. с.

«Гідравлічна система з шестерним насосом гарантує раціональне використання палива і істотно знижує витрати на експлуатацію техніки. Чотириступінчаста трансмісія, яка приводить в дію два мости повнопривідного навантажувача TH3510D, забезпечує машині надійне зчеплення в будь-яких умовах», — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що завдяки сучасній швидко муфті навантажувач перевершує попередні моделі універсальності. При необхідності техніку можна оснастити датчиками заднього ходу, системою вимірювання ваги та іншими пристроями.

«Операторська кабіна TH3510D поєднує в собі простоту і надійність. Управління приводом і гідравлічної стрілою здійснюється за допомогою джойстика. Зручне угруповання перемикачів на приладовій панелі забезпечує максимальну простоту керування технікою. За допомогою сенсорного дисплея оператор може запрограмувати навантажувач на виконання певного виду робіт в лічені секунди. Також на екран виводяться зображення з задньої камери і таблиці з результатами діагностики техніки», — повідомляють в компанії.

Незабаром телескопічний навантажувач запустить в продаж компанія «Цеппелін Україна».

 
 
  
РУССКИЙ
605 / 10000
УКРАИНСКИЙ
 
 
  
 
 
«Операторська кабіна TH3510D поєднує в собі простоту і надійність. Управління приводом і гідравлічної стрілою здійснюється за допомогою джойстика. Зручна угруповання перемикачів на приладовій панелі забезпечує максимальну простоту керування технікою. За допомогою сенсорного дисплея оператор може запрограмувати навантажувач на виконання певного виду робіт в лічені секунди. Також на екран виводяться зображення з задньої камери і таблиці з результатами діагностики техніки», — повідомляють в компанії.

Незабаром телескопічний навантажувач запустить в продаж компанія «Цеппелін Україна».


Радимо почитати