Новини

Rogator презентував ринку нові обприскувачі серії C

17 Серпня 2017 65

Самохідний обприскувач Rogator серії C
Самохідний обприскувач Rogator серії C
agriculture.com

Маючи за плечима 25 років досвіду, компанія RoGator святкує випуск нової серії C обприскувачів для пропашних культур, який забезпечує більш рівномірне внесення добрив.

Про це повідомляє agriculture.com.

Даний обприскувач подає рідкі добрива з кінця та з середини штанги та використовує систему LiquidLogic, яка дозволяє здійснювати обприскування при мінімальному тиску для досягнення тиску +/-1 фунтів/кв. дюйм по всій штанзі.

Остання модель RoGator не має додаткового місця на кінцях штанги, завдяки чому зручніше робити очищення. Серед функцій нової моделі, зокрема, система контролю тяги, датчики компенсації повороту, нова зовнішня клавіатура збоку машини, а також швидші та безпечні зупинки.

Новий самохідний обприскувач оснащений 8,4-літровим двигуном та може рухатися по полю завдяки новій функції круїз контролю. Функцію круїз-контролю можна запрограмувати на запам'ятовування поворотів на поворотній смузі та швидкості руху по дорозі та на полі (всього 4 комбінації).

Очищення виконується завдяки системі повернення ClearFlow, при якій повітря прокачується по всій довжині штанги  і повертає продукт до резервуару для повторного використання. Менеджери з продукції компанії AGCO переконані, що це перша система повного повернення і вона може перейти з режиму обприскування на повне очищення приблизно за 6 хвилин.

Серія обприскувачів RoGator С є інтуїтивно зрозумілою. Взагалі самостійно машина виконує багато функцій, дозволяючи оператору зосередитися на керуванні за допомогою 10,4-дюймового сенсорного монітору терміналу AccuTerminal.

Через сенсорний монітор можна керувати наступними завданнями: круїз контроль, швидкість руху, чутливість до водіння, контроль над поворотною смугою, система керування трактором (TMS), система контролю секцій та норм внесення AgControl, тиск, автоматичне змішування, очищення штанги та промивання і відновлення продукту.

RoGator пропонує ряд технологій для цього обприскувача: Raven Viper 4+, AccuBoom, AutoBoom, Raven Hawkeye, та власна розробка AGCO AgControl.

Окрім терміналу AccuTerminal кабіна обприскувача обладнана новим підлокітником, новим ергономічним джойстиком, зручними USB-портами, клавіатурою, яку можна запрограмувати для керування параметрами освітлення. Також в кабіні є зручне сидіння оператора та пасажирське сидіння.

Серія обприскувачів С має діапазон потужності від 280 к.с. до 339 к.с. Фермери мають бути готові заплатити за новий обприскувач RoGator серії С як мінімум $321 372. Агрегат оснащений системою внесення LiquidLogic, системою автоматичного рульового керування Auto-Guide, системою контролю секцій та норм внесення AgControl, а відстань між форсунками становить 51 см.

Замовити агрегат можна вже зараз, а поставки будуть здійснюватися в кінці 2017 року.Радимо почитати