Новини

В Росії вперше почали випробовувати безпілотні комбайни

16 Серпня 2017 51

Випробування безпілотних комбайнів «Ростсельмаш»
Випробування безпілотних комбайнів «Ростсельмаш»
agriculture.by

Компанія Cognitive Technologies, яка займається розробкою безпілотних систем управління для автомобілів «КамАЗ», спільно з «Ростсельмаш» вперше провела польові випробування безпілотних комбайнів.

Про це повідомляє ТАСС.

«Ми вперше в Росії провели польові випробування комбайна в безпілотному режимі. Роботи проводилися в Ростовській області спільно з партнером Cognitive Technologies «Ростсельмаш». Система автоматичного водіння Cognitive Agro Pilot була встановлена ​​на експериментальному зразку комбайна RSM 181 Torum», — ідеться в повідомленні.

На розробку безпілотної системи, в основі якої лежать технології, пов'язані з нейронними мережами, пішло більше п'яти років.

У компанії відзначають, що у системі використовується лише одна відеокамера, на відміну від аналогів, які використовують лазерні сканери для руху уздовж кромки поля і стереокамери для роботи по валку.

Технологічний процес управління безпілотним комбайном влаштований так, що його пересування здійснюється по кромці поля або уздовж покладеного валка. Система штучного інтелекту сигналізує, що вона бачить кромку або валок і готова прийняти управління на себе. Водієві при цьому повідомленні досить натиснути кнопку автопілота для передачі управління і підтвердження цієї дії.

Повністю безпілотний комбайн компанія розраховує створити до 2023-2024 року.Радимо почитати