Новини

Агро-Союз випустив новий посівний комплекс PonTerra для Казахстану

16 Серпня 2017 90

Новий посівний комплекс PonTerra від Агро-Союз
Новий посівний комплекс PonTerra від Агро-Союз
Агро-Союз

Український завод «Союз-Спецтехніка», який входить до складу агропромислового холдингу «Агро-Союз» випустив нову модель посівного комплекса PonTerra для ринку Казахстана. Про це повідомляє прес-служба компанії.

PonTerra — багатофункціональний агрегат для суцільного посіву без попереднього обробітку ґрунту (з одночасним внесенням добрив), а також його можна використовувати в якості культиватора і глибокорозпушувача.

Комплекс складається з пневматичної сівалки з 4-ма рядами висіваючих лап (ширина захвату — 9,3 м), борони-скребла, батареї прикочуючих коліс і бункера (для насіння і добрив).

Посівний комплекс PonTerra підходить для роботи на всіх видах ґрунтів і дозволяє сіяти суцільним висівом будь-які види культур (за традиційною і мінімальною технологією).

Продуктивність посівного комплексу — до 180 га на добу. Він агрегатується з тракторами потужністю 270-350 к.с. У базовій комплектації PonTerra трансформується в культиватор (глибина обробітку — до 18 см). В якості опції пропонуються лапи системи Mulch-Mix, що дозволяють переобладнати PonTerra в культиватор-глибокорозпушувач (глибина до 28 см).

В «Союз-Спецтехніка» відзначили, що новим посівним комплексом PonTerra вже зацікавилися аграрії України і Росії.

В залежності від комплектації ціна посівного комплексу PonTerra в Казахстані варіюється від $90 000 до $100 000.

Нагадаємо, раніше ми писали, Агро-Союз планує експортувати сільгосптехніку в Болгарію.Радимо почитати