Новини

ХАРП налагодив співпрацю з АрселорМіттал

15 Серпня 2017 62

Підшипники ХАРП
Підшипники ХАРП
upec.ua

Харківський підшипниковий завод (ХАРП) уклав угоду про співпрацю з металургійною компанією і світовим виробником сталі «АрселорМіттал», українське представництво і промислове присутність якого знаходиться в Кривому Розі.

Про це повідомляє прес-служба УПЕК.

Згідно з угодою, укладеною в квітні 2017 року, ХАРП поставляє підшипники загальнопромислового напрямку на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» для ремонтних потреб виробничих потужностей. На даний момент вже здійснені перші поставки.

«ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» є частиною міжнародної корпорації «АрселорМіттал», яка займає провідні позиції на основних металургійних ринках світу. «АрселорМіттал» має представництва в 60 країнах і промислову присутність в 19 країнах. Так як ми вже є авторизованим постачальником «АрселорМіттал» в українському регіоні, перед нами відкриваються можливості поставки нашої продукції й на закордонні підприємства корпорації», — зазначає директор департаменту продажу підшипників УПЕК-Трейдинг Віталій Бугров.

На даний момент ХАРП налагоджує співпрацю з представництвами «АрселорМіттал» в Казахстані, Польщі та Румунії.

«На сьогоднішній день ми отримали пропозицію на тендер від казахського представництва. В стадії розробки — логістична сторона питання, так як відсутній прямий шлях поставки підшипникової продукції в Казахстан. Крім цього, ми починаємо співпрацю з «АрселорМіттал» в Румунії через нашого чинного дилера на території країни. Найближчим часом планується зустріч із «АрселорМіттал» в Польщі», — додає директор департаменту продажів.

За словами виробника, продукція Харківського підшипникового заводу відповідає вимогам міжнародних стандартів системи менеджменту якості ISO 9001, ISO/TS 16949 та вимогам до системи екологічного менеджменту ISO 14001.

На сьогодні продукція ХАРП реалізується на ринках Латвії, Литви, Румунії, Болгарії, Чехії, Молдови та інших країн Європи, Азії та СНД.Радимо почитати