Новини

Кукурудзяні жатки Krone EasyCollect FP тепер доступні для інших виробників комбайнів

15 Серпня 2017 100

Комбайн Claas з кукурудзяною жаткою Krone EasyCollect FP під час збору кукукрудзи
Комбайн Claas з кукурудзяною жаткою Krone EasyCollect FP під час збору кукукрудзи
agbz.ru

Компанія Krone пропонує свою кукурудзяну жатку EasyCollect FP, яка працює незалежно від рядів для виробників кормозбиральних комбайнів Claas, John Deere та New Holland. Про це повідомляє agbz.ru.

За словами компанії, причиною цьому послужила краща якість заготівлі корму, що досягається при використанні кукурудзяної жатки EasyCollect. Це було підтверджено компанією Krone в численних тестах, в тому числі за участю незалежних експертів.

Принцип нескінченного обертання колектора жатки працюють наступним чином: кукурудзяні стебла впорядковано проводяться до нерухомих ножів, обрізаються і направляються в поздовжньому напрямку до допресувальних вальців і подрібнюючого апарату. Завдяки поздовжньої подачі рослини подрібнюються більш точно, що значно знижує частку надмірно довгих частин.

Завдяки серійному регулюванню швидкості колектора при будь-яких умовах і бажаної довжини подрібнення забезпечується рівномірна передача кукурудзяної маси до живильних вальців.

В компанії говорять, що завдяки інноваційному принципу колектора Krone вдалося знизити кількість різних комплектуючих і приводів у порівнянні зі звичайними кукурудзяними жатками.

Жатка EasyCollect від Krone поставляється з шириною захвату 4,5 м, 6,0 м, 7,5 м та 9,0 м (6, 8, 10 і 12 рядків).

Нагадаємо, нещодавно Дойче Аграртехнік презентував перший в Україні прес-підбирач Krone Ultima CF 155 XC.Радимо почитати