Новини

Виробники відмічають збільшення попиту на кормозаготівельну техніку

14 Серпня 2017 55

Кормозаготівельна техніка в роботі
Кормозаготівельна техніка в роботі
Traktorist.ua

Компанії AGCO, Kuhn Group та Deutz Ag відзвітували про результати продажів у першому півріччі поточного року, повідомляє profi.com.

Чисті продажі AGCO за підсумками першого півріччя 2017 року склали $3,8 млрд, що на 6,7% більше, порівняно з аналогічним періодом у 2016 році, а очікуваний обсяг продажів на весь рік складає $8 млрд ($7,4 млрд у 2016 році).

«Вищий попит та маржа в регіоні «Європа/Середній Схід» покращують наші результати та збільшують прогноз на весь рік», — заявив президент компанії Мартін Ріхенхаген.

Він також додав, що зниження попиту в секторі рослиництва частково компенсується більш сприятливими умовами для виробників молочного та тваринницького секторів. 

Компанія Kuhn Group зафіксувала значне збільшення кількості замовлень за перші шість місяців поточного року — на 6% до 592 млн швейцарських франків (€523 млн). В компанії переконані, що настрій представників аграрного сектору у Західній Європі у першій половині 2017 року був помітно більш впевненим, а зростання цін на молочну продукцію та стабілізація цін на м'ясні товари мала позитивний вплив на сектори молочної та тваринницької промисловості.

У другій половині поточного року компанія Kuhn очікує на подальше відновлення позицій сільськогосподарської техніки на ринку та прогнозує, що стабільна ціна на молоко сприятиме стимулюванню попиту на обладнання для заготівлі кормів та сінажу. Очікується, що ціни на зернові культури та на ринку грунтообробної техніки залишаться нестабільними.

Дохід компанії Deutz Ag в першій половині 2017 року виріс на 14% до €734,5 млн. Всього за цей період було продано 79,599 двигунів — на 14,2% більше, ніж за аналогічний період у 2016 році.Радимо почитати