Новини

Білоруські комбайни планують збирати в Молдові

14 Серпня 2017 69

Процес збирання білоруських комбайнів
Процес збирання білоруських комбайнів
agriculture.by

Молдова зацікавлена ​​в створенні спільного підприємства по збірці сільськогосподарської техніки з Гомельською областю. Про це повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол Молдови в Білорусі Віктор Сорочан під час поїздки в Гомельську область, пише БЕЛТА.

«Нам цікава пропозиція голови Гомельського облвиконкому Володимира Дворника в частині складання комбайнів на території Молдови. Подібний досвід у нас вже є  ми збираємо білоруські тролейбуси. Зі свого боку готові запропонувати те, чим багата Молдова: фрукти і овочі, винні вироби та вино. Розвивати цю галузь треба», сказав Віктор Сорочан.

Посол зазначив, що мета його поїздки налагодження торгових відносин між Білоруссю і Молдовою.

«Те, що ми намагаємося перенести центр ваги на регіони, дуже важливо. Таким чином ми розвиваємо бізнес між двома республіками в тій частині, де є інтерес. Нам цікавий євразійський ринок, зворотна ситуація і для Білорусі з Євросоюзом, де ми маємо преференції. В зв'язку з цим коопераційні зв'язки можуть зіграти дуже важливу роль», ― підкреслив дипломат.

Посол Молдови знаходився 10 серпня в Гомельській області. Це його друге відвідування регіону. Перше відбулося під час Гомельського економічного форуму в травні. Віктор Сорочан підкреслив, що даний захід дало позитивний імпульс відносинам двох країн.

Він також повідомив, що в листопаді поточного року очікується візит делегації Гомельської області в Молдову, де буде підписано угоду про співпрацю між Гагаузією і Гомельською областю.

Крім зустрічі з керівництвом Гомельського облвиконкому Віктор Сорочан відвідав Гомельское відділення Білоруської торгово-промислової палати, де поспілкувався з його керівництвом і представниками ряду підприємств регіону. Він побував на СП ВАТ «Спартак», ВАТ «Мілкавіта» і ВАТ «Гомсельмаш».

Нагадаємо, нещодавно повідомлялось, Гомсельмаш проводить випробування гібридного комбайна КЗС-1319 Палессе GS13.Радимо почитати