Новини

Тракторист створив гігантський логотип World of Tanks на полі озимої пшениці

11 Серпня 2017 152

Логотип World of Tanks на полі
Логотип World of Tanks на полі
agriculture.by

Механізатор з Краснодарського краю Юрій Білих за допомогою трактора створив на полі гігантський логотип World of Tanks розміром 216 на 158 метрів. Таким несподіваним способом тракторист привітав улюблену гру з днем народження.

Про це повідомляє agriculture.by.

«Граю вже шість років, і мені дійсно захотілося привітати творців World of Tanks і взагалі всіх гравців з днем народження проекту. Я довго не міг визначитися, як, а потім подумав, що виорати на полі логотип з висоти буде виглядати добре», ― розповідає Юрій.

Тракторист Юрій Белих біля трактора Versatile 2375

Юрій ― механізатор в третьому поколінні. Виріс в селі, і до праці в господарстві його привчали з дитинства.

«Років з п'яти батько брав на роботу в поле. У підсумку працюю механізатором з тих пір, як прийшов з армії», ― розповідає Юрій.

На полі, де з'явився величезний логотип World of Tanks, росла озима пшениця. Після того як зерно прибрали, а поле задискували, з висоти воно нагадує жовтий аркуш паперу.

Робота Юрія зайняла два дні, ще півдня знадобилося, щоб нанести на землю розмітку. Орав механізатор на тракторі Versatile 2375 від «Ростсельмашу». Тепер логотип гри розміром 216 на 158 метрів можна побачити з висоти пташиного польоту.Радимо почитати