Новини

Case IH оновив лінійку тракторів Puma

11 Серпня 2017 196

Оновлений трактор Case IH лінійки Puma в роботі
Оновлений трактор Case IH лінійки Puma в роботі
agrimachinerynews.com

Компанія Case IH оновила лінійку тракторів Puma. У новому модельному році лінійка тракторів, оснащена 6,7-літровим двигуном FPT Industrial N67 отримала цілий ряд доповнень та вдосконалених характеристик, які допоможуть підвищити продуктивність та комфорт оператора.

Всі моделі відповідають стандартам контролю викидів IV ступеню, оскільки використовують систему селективного каталітичного відновлення Hi-eSCR.

Про це повідомляє agrimachinerynews.com.

Тепер всі моделі тракторів від Puma 185 Multicontroller до Puma 240 CVX мають оновлену підвіску переднього мосту, яка включає в себе подвійний акумулятор для забезпечення більш комфортної їзди для оператора, зокрема, при зміні навантаження на передній та задній міст.

Оскільки від тракторів сьогодні потребують максимальної продуктивності на більш високих швидкостях для того, щоб встигнути виконати роботу за короткий проміжок часу, подібне оновлення підвіски забезпечує стабільний рух трактора як під час виконання робіт на полі, так і під час руху по дорозі.

Крім того, повна вага агрегату була збільшена з 13 000 кг до 13 650 кг на моделях Puma Multicontroller та до 14 000 кг на моделях Puma CVX, а це дозволяє збільшити потужність трактора на дорозі.

Моделі від Puma 185 Multicontroller до Puma 240 CVX також можуть бути обладнані системою адаптивного рульового керування (ASC). Ця система рульового керування з функцією регулювання швидкості передбачає можливість зміни співвідношення між числом обертів рульового колеса та кутом повороту передніх коліс відповідно до вимог оператора.

Таким чином, число поворотів рульового колеса може бути змінене, відповідно до поточних умов роботи. Через термінал AFS оператор може обирати необхідне співвідношення з трьох запропонованих варіантів або ввести власні налаштування.

Також тепер на всіх моделях лінійки Puma доступна нова опція Reactive Steering. Вона забезпечує більшу чутливість та самоцентрування системи рульового керування, і це завдяки покращеній передній осі та новим датчикам рульового керування.

Трактори лінійки Puma Multicontroller та Puma CVX з терміналом ISOBUS Class III також дозволяють здійснювати двосторонній обмін даними між трактором та будь-яким сумісним обладнанням.

Це дозволяє не тільки керувати функціями обладнання через екран терміналу AFS 700, а також забезпечує зворотній зв'язок від обладнання до трактора, завдяки чому можна керувати такими параметрами трактора, як швидкість руху, що забезпечує оптимальну продуктивність під час виконання певних операцій, зокрема, тюкування.

Завдяки системі Class III прес-підбирач може спрямовувати трактор вздовж валка для забезпечення рівномірного підбирання та ідеального формування тюка.

Тепер стало можливим через екран терміналу AFS 700 швидко та легко налаштовувати всі кнопки на Multicontroller (окрім тих, які відповідають за трансмісію), а також перемикачі та джойстик дистанційного клапану, за необхідності керування обладнанням, сумісним з ISOBUS. Це було зроблене для того, щоб оператори могли створювати набір елементів управління, який відповідатиме їхнім окремим вимогам та обставинам.

Тепер всі моделі мають нові марковані різними кольорами дистанційні клапани. В результаті процес зчеплення з обладнанням відбувається швидше завдяки спрощенню процесу визначення того, який клапан в задній частині трактора відповідає за який перемикач (моделі з електрогідравлічним дистанційним клапаном) чи важіль (моделі з механічним дистанційним клапаном) у кабіні.Радимо почитати