Новини

Комбайном Claas Lexion 600 на Сумщині зібрали рекордний показник урожайності пшениці — 10,4 т/га

11 Серпня 2017 212

Зернозбиральний комбайн Claas Lexion 600 під час збору зернових
Зернозбиральний комбайн Claas Lexion 600 під час збору зернових
youtube.com

Господарство «Велетень», яке розташоване у Глухівському районі Сумської області, цього року зібрало рекордний показник урожайності озимої пшениці, який склав 10,4 т/га. Під час встановлення рекорду на полі працював зернозбиральний комбайн Claas Lexion 600.

Про це повідомляє gazeta-nedelya.info.

На даний момент в користуванні «Велетня» близько 8 тисяч гектарів землі. Паї здають в оренду жителі Глухова, Шевченкове, Полошек, Годунівка, Привілля, Хотминівка.

Зернозбиральний комбайн Claas Lexion 600 — один з найпотужніших комбайнів у світі. Комбайн оснащений 8-циліндровим 556-сильним двигуном, об'ємом 15,93 літра. Зерновий бункер комбайна складає 12 000 л, що дозволяє збільшити час беззупинного збору врожаю.

«У нас є 6 комбайнів німецької фірми Class, це як «Merсedes» на ринку автомобілів. Підприємство абсолютно автономне, ми купили всю необхідну техніку для того, щоб обробляти землю, збирати урожай, зберігати зерно і займатися тваринницької галуззю», — розповідає головний інженер підприємства Чубун Віктор.

Віктор додає, що саме цим комбайном з 10-метровою жаткою було зібрано рекордний показник урожайності.

«У цьому комбайні, як то кажуть, «все включено». В кабіні клімат-контроль, GPS-навігація і навіть холодильник. Як тільки водій підніметься з місця, тут же спрацює датчик, встановлений в сидінні, і машина зупиниться. У комбайнах є прилади, які вимірюють вагу зібраного зерна, і водій прямо в кабіні отримує талончик з інформацією про виконану роботу», — додає інженер.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Claas оснастив новим сенсорним екраном Cebis Mobile комбайни Lexion 600/700.Радимо почитати