Новини

AGCO презентувала новий підлокітник Smart Touch для тракторів Valtra

9 Серпня 2017 115

Новий підлокітник Smart Touch для тракторів Valtraвід корпорації AGCO
Новий підлокітник Smart Touch для тракторів Valtraвід корпорації AGCO
valtra.com

Корпорація AGCO, всесвітній виробник та дистриб'ютор сільськогосподарської техніки та обладнання представила новий високотехнологічний підлокітник Smart Touch, який встановлюється на трактори Valtra, оснащені двигунами потужністю від 135 до 405 к.с.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Smart Touch оснащений новим інтерфейсом, який дозволяє оператору всього за пару рухів отримати доступ до всіх функцій машини і контролювати всі параметри трактора. Новітнє високотехнологічне обладнання Valtra направлено на надання клієнтам зручного доступу до управління технологіями AGCO Fuse.

«Підлокітник Smart Touch вперше об'єднав всі управління в рамках дуже простого і зрозумілого інтерфейсу. Ми сподіваємося, що запропоновані нами рішення підвищать зручність і доступність технологій точного землеробства і для фермерських господарств. Наша мета відкрити користувачам всі переваги швидко технологій точного землеробства» говорить директор по маркетингу Valtra Мікко Лехікойнен.

Valtra Smart Touch може виступати в якості терміналу системи Auto-Guide. Покупцям надається можливість замовити систему з рівнем точності до 2 см. Базову специфікацію системи, що забезпечує субметрову точність, можна легко оновити до більш високого рівня за допомогою кодів розблокування від підрозділу AGCO і без внесення змін в апаратну частину.

Система Smart Touch також може виступати в якості терміналу, що підтримує стандарт ISOBUS. Стандарт ISOBUS дозволяє контролювати роботу сучасного робочого обладнання, а також функціонал точного землеробства, такого як автоматичний контроль секціями (SC) і контроль норми внесення (VRC). Інтеграція функціоналу стандарту ISOBUS в новий інтерфейс Smart Touch підкреслює прихильність корпорації AGCO до відкритих стандартів, що застосовуються в промисловості.

Повна інтеграція дозволяє завантажувати в систему відомості про поле і показники робочих операцій, включаючи дані для робочого обладнання стандарту ISOBUS на підставі точного місця розташування.

TaskDoc і TaskDoc Pro опціональні функції інтерфейсу Smart Touch, які виключають використання додаткових терміналів, що дозволяє спростити роботу і скоротити витрати. Робота з функціоналом TaskDoc проводиться з використанням бездротових технологій зв'язку Bluetooth або GSM, які забезпечують передачу даних між технікою і Програмою управління рослинництвом.

Завдяки цьому фермери можуть планувати свою роботу в режимі офлайн, після чого відправляти завдання роботи в термінал Smart Touch. Під час польових робіт відбувається автоматичне оновлення документації.Радимо почитати