Новини

Heli розробив новий вилковий навантажувач CPD90-100

9 Серпня 2017 110

Новий електричний вилковий навантажувач Heli CPD90-100
Новий електричний вилковий навантажувач Heli CPD90-100
enki.ua

Китайський виробник навантажувачів компанія Heli випустила на ринок новий електричний вилковий навантажувач моделі CPD90-100 серії Green вантажопідйомністю 10 тонн, максимальною висотою підйому 3 м і розмірами вил 175х1220 (ШхД, мм).

Про це повідомляє enki.ua.

З живленням від електродвигуна, навантажувач володіє всіма технічними характеристиками дизельних аналогів, але є повністю безшумним і екологічно чистим, що дає можливість використовувати його в закритих приміщеннях.

Новий навантажувач отримав сучасний обтічний дизайн, низький центр тяжіння, безшумний шестерний насос, гідравлічну систему енергозберігаючого типу і хороший огляд з кабіни.

Завдяки особливій системі стабілізації з рівномірним розподілом ваги на всю машину, центр ваги навантажувача становить 600 мм, а вантажопідйомність його щогли більше, ніж у дизельних навантажувачів аналогічних габаритів. Для цих же цілей у Heli CPD90-100 зменшена противавага, і збільшена розмірність шин, що додало йому тяги на ґрунті і нерівних поверхнях.

Компактна конструкція рами (габаритна довжина без вил 3760 мм, ширина 2116 мм) зробила техніку маневренішою, тобто пристосованою для роботи в умовах обмеженого простору. А оператор вилочного навантажувача тепер буде відчувати себе комфортніше, в зв'язку з оснащенням сидіння пневмопідвіскою.

Полегшений і процес доступу до вузлів і агрегатів машини для заміни акумуляторів доступ до двох груп батарей є з обох сторін. Всі ключові вузли виконані з високоякісних матеріалів, масляні гальма не вимагають обслуговування, також з'явилася і система автоматичного доливання води в АКБ.

Система охолодження, заснована на інтелектуальному управлінні, забезпечує контроль і температурну підтримку кожного нагрівного компонента. А функція активного гальмування з використанням ручного гальма спрощує і прискорює процес зупинки і паркування.

Раніше повідомлялось, Manitou розширив лінійку телескопічних навантажувачів Gehl.Радимо почитати