Новини

Smyth представив новий тривісний причіп для заготівлі силосу об'ємом 50 куб. м

9 Серпня 2017 173

Новий тривісний причіп Smyth для заготівлі силосу об'ємом 50 куб. м
Новий тривісний причіп Smyth для заготівлі силосу об'ємом 50 куб. м
agroinfo.com

Ірландський виробник трейлерів Smyth представив новий високопродуктивний тривісний причіп для заготівлі силосу. Його розміри становлять: у довжину 7,6 м, в ширину 2,55 м і заввишки 3,9 м, забезпечуючи ємність близько 50 м куб.

Про це повідомляє agroinfo.com.

Попит з боку фермерів на великі причепи був обумовлений тим, що при заготівлі силосу доводилося долати великі відстані, особливо коли молочні ферми збільшуються в розмірах, а пасовища стають більш фрагментованими.

Завдання при розробці причепа полягало в тому, щоб зберегти маневреність, тому компанія співпрацювала з Distag, щоб розробити додаткову систему примусового рульового управління з трьома осями, яка працює як вперед, так і назад. У ній використовується міні-куля, яка розташована поруч зі зчіпним пристроєм трактора, який підключається через регульовану штангу штовхача до гідравлічної системи рульового управління.

Штанга штовхача змушує масло входити в лівий або правий гідравлічний циліндр, і, оскільки це закрита система під тиском, мастило змушує осі керма повертатися.

Це допомогло скоригувати діаметр повороту, зменшити тертя і підтримувати рух причепа згідно з рухом коліс трактора.
Стандартна ходова частина включає в себе шини низького тиску 560/60 R22.5 і одностулкову пружину, встановлену на дишло для зменшення зносу зчіпки на тягачі.

На трьох вантажних осях, розрахованих на 105 км/год, використовуються гальмівні колодки 420х180 мм. Шасі кріпляться зі зменшеною гнучкістю, щоб справлятися з великими вантажами.

Сталевий корпус поставляється зі знімними бічними стінками, гідравлічним заднім бортом і повним світлодіодним освітленням.
Ще не була оголошена остаточна ціна, але передбачається, що вона буде близько 31 000 фунтів стерлінгів.Радимо почитати