Новини

Emerging Technology розробила автономного робота для невеликих і середніх ферм

8 Серпня 2017 82

Автономний робот AGRowBot для невеликих і середніх ферм
Автономний робот AGRowBot для невеликих і середніх ферм
geeky-gadgets.com

Американська компанія Emerging Technology розробила автономного робота для невеликих і середніх ферм. Розробка називається AGRowBot і допоможе оптимізувати собівартість продукції і мінімізувати негативний вплив на навколишнє середовище.

Про це повідомляє aggeek.net.

AGRowBot є першим роботом в сімействі наземних і повітряних платформ, який розроблений спеціально для невеликих і середніх ферм. В Америці подібні господарства стрімко зникають, що справляє негативний вплив на економічну ситуацію в сільській місцевості. Розробка ж може допомогти невеликим фермам уникнути проблем з нестачею робочої сили та високою собівартістю виробництва.

Функціональність нової системи дозволяє виконувати ряд важливих агротехнічних робіт, в тому числі вносити добрива і ЗЗР. Крім того, фермеру буде надаватися інформація про стан поля в реальному часі. Це допоможе оптимізувати виробництво і знизити негативний вплив на навколишнє середовище, так як хімічні засоби будуть використовуватися тільки там, де це необхідно.

AGRowBot знаходиться в розробці з літа 2016 року. Команді, яка працює над створенням шестиколісного робота необхідно зібрати ще $25 000, щоб запустити його у виробництво. З цією метою стартувала кампанія на Kickstarter.Радимо почитати