Новини

New Holland оновив лінійку вузьколінійних тракторів T4 FNV

8 Серпня 2017 85

Оновлений трактор New Holland лінійки T4 FNV в роботі під час навантаження тюків
Оновлений трактор New Holland лінійки T4 FNV в роботі під час навантаження тюків
New Holland

Відомий виробник сільгосптехніки компанія New Holland оголосила про випуск оновленої версії своїх колісних вузькоколійних тракторів серії T4 FNV. Про це повідомляє enki.ua.

За словами виробника, на відміну від попередніх моделей нові трактори тепер не є вузькоспеціалізованими, мають більшу потужність і продуктивністю.

Зараз в неї входить чотири моделі, що відрізняються габаритами і силовою установкою — 4-циліндровим 3,4-літровим двигуном FTP Industrial потужністю від 75 к.с. до 107 к.с. (від 1900 до 2300 об/хв) і 4-х рівнем викидів. Назви у моделей нових тракторів відповідні — T4.80 (75 к.с.), T4.90 (86 к.с.), T4.100 (99 к.с.), T.110 (107 к.с.).

Серія тракторів T4 FNV пропонується в трьох габаритних варіантах — шириною 1,06 м, 1,23 м і 1,47 м, що робить їх зручними для використання у вузьких місцях і умовах обмеженого простору.

В компанії говорять, що тепер трактори оснащені потужним гідравлічним насосом силою потоку до 82 л/хв, гідропідсилювачем керма, і функцією Blue Cab 4, яка забезпечує оператору «кращий в своєму класі» захист від пилу, вихлопних газів і аерозольних добрив. Вибираючи одну з передач, трактор може набирати максимальну швидкість до 40 км/год, або, виконуючи роботу «ручної посадки», рухатися зі швидкістю 0,25 км/год.

Задня вантажопідйомність нових машин становить 4,4 тонни, передня — майже 2 тонни. Збільшена ємність паливних баків (від 99 до 160 л) скорочує кількість необхідних заправок, забезпечуючи більш тривалий період роботи.
Найпотужнішим в новій лінійці техніки є трактор T4.110, силова установка якого демонструє 2300 об/хв., що робить його найпродуктивнішим з усіх випущених компанією New Holland тракторів.

У стандартну комплектацію серії представлених моделей входять елементи дистанційного керування і швидкоз'ємні кріплення навісного обладнання, додатковою опцією виступає електронне управління тягою.

Підкреслюється, що нова техніка придбала підвищену маневреність з радіусом повороту 2,9 м і кутом 76о. Також, кожна з моделей може бути передньо- або повнопривідною.Радимо почитати