Новини

Hagie оновила самохідні обприскувачі лінійки STS та DTS 2018 року

8 Серпня 2017 170

Оновлений самохідний обприскувач Hagie
Оновлений самохідний обприскувач Hagie
agprofessional.com

Компанія Hagie презентує лінійку самохідних обприскувачів STS та DTS 2018 модельного року. Обидві машини оснащені кабінами, які розроблені спеціально під потреби обприскувачів. Про це повідомляє agprofessional.com.

Самохідні обприскувачі серії Hagie STS оснащені баками ємністю 3785-6056 л, кліренс становить 193 см, а ширина штанги варіюється від 22,8 м до 33,5 м. Серія STS розроблена для розподілу ваги спереду назад, має малий радіус повороту та розширені можливості для внесення добрив.

Новинки 2018 року, найбільші машини серії Hagie STS оснащені 9-літровим дизельним двигуном John Deere PowerTech PSS, який доступний у конфігурації Final Tier 4. Модель STS14 має потужність 300 к.с., а модель STS16 375 к.с. Крім того, з правої сторони шасі розміщені нові баки для палива та рідини для систем очищення вихлопних газів, а також драбина для заправляння баку та платформа для кращого доступу.

Також компанія Hagie в 2018 році пропонує оновлену штангу шириною 30,5 м для обприскувачів серії STS, яка в своєму складі має два матеріали, що забезпечують довговічність та невелику вагу.

Центральні та внутрішні секції штанги виконані зі сталі для більшої міцності, а решта секцій штанги виконані з алюмінію. На новій моделі зі штангою 30,5 м доступна система Norac, яка розроблена спеціально для використання на нерівній та горбистій місцевості. Вона забезпечує рівномірний незалежний контроль кожної секції штанги, тим самим підтримує ідеальну висоту штанги над поверхнею або рослинами.

Обприскувачі з подвійним баком Hagie DTS мають баки ємністю 3785 л та кліренс 183 см. Машини серії DTS мають невелику площу та низьке розміщення центру тяжіння для забезпечення виконання обприскування навіть за несприятливих умов. Машини даної серії оснащені найбільшою кабіною в своєму класі, а оновлений дизайн штанги забезпечує кращу видимість як в полі, так і на дорозі.

Компоненти точного землеробства від John Deere тепер доступні і для модельного ряду 2018 року, і Hagie пропонує на вибір три фабричні варіанти систем точного землеробства: платформи John Deere, Raven, або Ag Leader.

Машини, оснащені системою John Deere, мають дисплей GreenStar 2630, ресивер StarFire 6000, регулятор швидкості John Deere Rate Controller 2000, а також JDLink — безпровідну систему телематики.Радимо почитати