Новини

Український агростартап Agri Eye отримав $ 200 тис. від норвезьких інвесторів

8 Серпня 2017 147

Український агростартап Agri Eye потрапив в норвезький акселератор Katapult і залучив $ 200 тис
Український агростартап Agri Eye потрапив в норвезький акселератор Katapult і залучив $ 200 тис
inventure.com.ua

Команда українського агростартапа Agri Eye пройшла відбір в норвезький акселератор Katapult і запрошена в Осло, де вона буде проходити тримісячну програму в скандинавському акселератор Katapult. В рамках цієї програми Agri Eye буде отримувати як консультаційну, так і фінансову підтримку.

Про це повідомляє inventure.com.ua.

Agri Eye потрапив в число 12 резидентів, яких обрали з-поміж майже 1 000 стартапів-претендентів з усього світу.

За словами СЕО Agri Eye Андрія Севрюкова, в Норвегію переїжджає три члена команди: він сам, Катерина Балабан (Customer relations) і Катерина Журбенко (Investor relations). Він також додав, що акселератор дає можливість не тільки поспілкуватися зі скандинавськими інвесторами, але і отримати можливість вийти на нові ринки.

Андрій Севрюков розповів, що команду цікавить запуск на європейському ринку. Зокрема, їм хотілося б отримати партнерство з Аграрним інститутом в Вагенінгене.

За умовами програми акселерації, Katapult інвестує в команди до $200 тис., половина з яких виплачується готівкою, а решта надається у вигляді послуг.

Agri Eye розраховує за рахунок цих коштів стартувати і закріпитися на ринку США, який стартап визначив для себе як цільовий.

Нагадаємо, стартап Agri Eye виходець з київського інкубатора відкритих даних 1991 (2016 рік), а також учасник заходів Agtech Ukraine. Команда розробляє технологічні рішення для агросектору, які включають систему збору та моніторингу даних за посівними площами, навігаційну систему для контролю якості роботи сільгосптехінки, а також систему автоматизації прийняття рішень.Радимо почитати