Новини

Manitou розширив лінійку телескопічних навантажувачів Gehl

7 Серпня 2017 81

Телескопічний навантажувач Gehl RS5-19 Gen:3
Телескопічний навантажувач Gehl RS5-19 Gen:3
enki.ua

Французька компанія Manitou розширила лінійку телескопічних навантажувачів бренду Gehl двома новими моделями другого і третього покоління. Про це повідомляє enki.ua.

Нові телескопічні навантажувачі Gehl RS5-19 Gen:3 і RS9-50 Gen:2 обидва оснащені двигунами 4-го рівня очищення вихлопних газів, оновленою кабіною з оглядом на 360°, посиленою рамою і подовженою телескопічною стрілою.

Навантажувач третього покоління RS5-19 Gen:3  це найменший навантажувач в лінійці продуктів бренду Gehl номінальною вантажопідйомністю 2 495 кг з можливістю підйому на максимальну висоту 5,8 метрів. Він оснащений двосекційною стрілою, і 69-сильним (50,1 кВт) двигуном Yanmar 4TNV98C та має дуже компактні габарити 1,8 м шириною, 1,93 м довжиною, власною вагою 4,5 тонн, і здатний пересуватися з максимальною швидкістю 24 км/год.

Навантажувач оснащений потужною гідравлічною системою 83 л/хв., та системою автоматичного контролю навантаження і балансування, яка самостійно вибирає безпечний режим роботи для запобігання перекидання техніки при піднятті вантажу.

Для забезпечення високого рівня маневреності, RS5-19 тепер має три режими руху — з приводом на 2 колеса, повним приводом і крабовим ходом, а управління підйомними операціями відбувається за допомогою всього одного джойстика.

Значно перероблена конструкція кузова машини забезпечує захист компонентів і легкий доступ в моторний відсік. Кабіну оснастили кольоровим монітором і ергономічним високим сидіння з регульованими підлокітниками і пневмопідвіскою.

Телескопічний навантажувач Gehl RS5-19 Gen:3

Навантажувач другого покоління RS9-50 Gen:2 с це телескопічний навантажувач вантажопідйомністю 4 082 кг з висотою підйому 15,3 м (горизонтальний виліт стріли 11,3 м). Він оснащений двигуном RS9-50 Cummins QSF 3,8 потужністю 120 к.с. (89 кВт) при 2500 об/хв., та чотиришвидкісною коробкою передач.

З можливістю вибору одного з трьох режимів руху, навантажувач «взутий» у всюдипрохідні шини, наділений високою маневреністю, малим радіусом розвороту і просторою кабіною. Ці характеристики дають можливість експлуатувати машину в умовах обмеженого простору.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Manitou розробив новий міні-навантажувач MT420H.Радимо почитати