Новини

Claas оснастив новим сенсорним екраном Cebis Mobile комбайни Lexion 600/700

7 Серпня 2017 85

Новий сенсорний екран Cebis Mobile від Claas
Новий сенсорний екран Cebis Mobile від Claas
profi.com

Компанія Claas оснастила комбайни серії Lexion новим сенсорним екраном Cebis Mobile. Про це повідомляє profi.com.

Новий 12-дюймовий кольоровий сенсорний екран Cebis Mobile дозволяє оператору здійснювати повний контроль над всіма робочими станами машини з одного терміналу, в якому поєднані всі існуючі функції систем сприяння водію: Cruise Pilot, Cemos Dialog та Cemos Automatic. Новий дисплей доступний на моделях комбайнів Lexion 600/700 2018 року.

В центральній частині екрану знаходиться зображення самого комбайна, де постійно відображаються налаштування всіх основних функціональних зон, наприклад, швидкість ротору та вентилятору, рівень вологості зерна та рівень заповнення бункеру для зерна.

Також на екрані з'являється зображення з камери, яка визначає якість зерна, а два контролери, які висуваються, дозволяють оператору встановлювати оптимальний баланс між чистотою зерна, якістю соломи та пропускною здатністю.

Статус Cruise Pilot відображається в нижній частині екрану і включає такі показники, як швидкість руху, пропускну здатність у прийомній камері молотарки, пропускну здатність в т/год. та завантаженість двигуна. Для налаштування всіх функцій Cruise Pilot оператор може використовувати Cebis Mobile.

Діалогове вікно Cemos Dialog для моніторингу стану машини завжди активне у фоновому режимі, воно постійно стежить за всіма робочими процесами, аналізує дані та підказує водієві, якщо потенціал машини використовується не на повну силу. На екрані з'являється повідомлення і водій може переглянути всі пропозиції щодо оптимізації параметрів, просто натиснувши на екран.

Як варіант, оператор може отримати активний доступ до функцій Cemos Dialog за допомогою сенсорного екрану та переглянути запропоновані варіанти оптимізації для певного робочого діапазону. Оператор може прийняти або відхилити запропоновані варіанти, натиснувши на екран.Радимо почитати