Новини

Case IH презентував найшвидший у світі комбінований підкормлювач Trident 5550

7 Серпня 2017 113

Новий підкормлювач Case IH Trident 5550
Новий підкормлювач Case IH Trident 5550
agprofessional.com

Компанія Case IH представила новий підкормлювач Trident 5550, якому для переходу з режиму рідкого внесення добрив на режим сухого внесення потрібно всього 42 хвилини та 3 людини. Про це повідомляє agprofessional.com.

Trident 5550 вважається найшвидшим у світі комбінованим підкормлювачем з шасі для пропашних культур. Підкормлювач розроблявся з нуля таким чином, щоб мати змогу трансформуватися з режиму внесення рідких добрив на режим сухого внесення і навпаки. А отже, його можна використовувати три сезони підряд.

Trident 5550 Liquid System оснащений найновішою технологією внесення добрив від Case IH, зокрема вдосконаленою технологією обприскування AIM Command FLEX, яка забезпечує:

- Точний потік продукту та тиск розпилення;

- Ефективне внесення, уникнення надмірної та недостатньої кількості внесених добрив;

- Компенсацію повороту для точного рівномірного розпилення по всій ширині штанги, навіть на нерівній поверхні чи на поворотах.

Комбінований підкормлювач Trident 5550 має опціональний інструмент для внесення сухих добрив зі змінною швидкістю New Leader NL4500T G4 Edge, що забезпечує новий рівень точного внесення сухих добрив.

«NL4500T G4 Edge використовує запатентовану технологію точного розкидання, він розкидає продукт швидше, ширше та рівномірніше. І він це робить з відмінною маневреністю», — говорить менеджер з маркетингу обладнання для внесення добрив Марк Бернс.

Опція MultApplier збільшує продуктивність завдяки можливості одночасного або незалежного внесення двох видів сухих добрив з однаковою чи змінною швидкістю за один прохід.

«Оскільки з новим шасі на Trident 5550 можна використовувати системи для внесення як рідких, так і сухих добрив, то йому потрібна підвіска, яка зможе витримувати великі навантаження на різних швидкостях, рішення — нова ексклюзивна підвіска з компенсацією навантаження», — додає Бернс. 

На кожному шарнірі підвіски знаходиться пневмоциліндр, який допомагає підтримувати плавність руху та регулювання навантаження. Повітряний компресор постачає повітря до циліндра, який автоматично підлаштовується під режим роботи та рівень навантаження.

Бернс додає, що на сьогодні ефективне використання капіталу та ресурсів є пріоритетним для працівників сільського господарства. Те саме стосується своєчасного внесення добрив та забезпечення культур поживними речовинами. Комбінований підкормлювач Trident 5550 ефективний на обох фронтах. Trident 5550 — це новий підкормлювач, який швидко трансформується з режиму внесення рідких добрив на режим сухого розпилення і навпаки, завдяки чому цей агрегат є актуальним протягом трьох сезонів.

Комбінований підкормлювач Trident 5550 є універсальним агрегатом, який покриває потребу користувачів у виконанні операцій з удобрення та захисту посівів.Радимо почитати