Новини

Гомсельмаш проводить випробування гібридного комбайна КЗС-1319 Палессе GS13

7 Серпня 2017 134

Випробування гібридного зернозбирального комбайна «Гомсельмаш»  КЗС-1319 Палессе GS13 у полях
Випробування гібридного зернозбирального комбайна «Гомсельмаш» КЗС-1319 Палессе GS13 у полях
belta.by

Науково-технічний центр комбайнобудування холдингу «Гомсельмаш» приступив до випробувань нової моделі зернозбирального комбайна з гібридною схемою обмолоту і сепарації. Про це повідомив начальник загальнотехнічного комплексу завідувач відділом загальнотехнічних розробок центру Віктор Сусов, пише belta.by.

Випробування комбайна розпочались на збиранні ріпаку в одному з господарств Гомельського району. Машина, яка отримала назву КЗС-1319, виконує обмолот хлібної маси з використанням компонентів відразу з двох класичних схем: барабанного і роторного молотильного апаратів.

«Нова схема обмолоту дозволяє збільшити пропускну здатність машини по хлібній масі і тим самим підвищує її продуктивність в порівнянні з прототипом — комбайном КЗС-1218, який, як відомо, став в останні роки найпопулярнішим в країнах СНД. Тобто прибирання хлібів можна буде вести на більш високих швидкостях», — зазначив Віктор Сусов.

За розрахунками фахівців, максимальна ефективність при використанні цієї техніки буде досягатися на полях з врожайністю зернових культур 50 ц/га і вище, а також на прибиранні кукурудзи і соняшнику. Тому, як припускають розробники нового комбайна, у нього хороший експортний потенціал. В першу чергу машина може викликати інтерес у країн і регіонів, розташованих на південь від Білорусі.

Після того, як КЗС-1319 в необхідній мірі випробують на полях, техніку планують перебазувати в випробувальний центр ГУ «Білоруська МІС», де вона вже пройде цикл випробувань, призначених для нової техніки.

«Якщо на засіданні спеціальної комісії, яке буде проходити по завершенні збирального сезону, машина отримає позитивну оцінку, то можливий розгляд питання про випуск в 2018 році першої промислової партії зернозбирального комбайна з гібридною схемою обмолоту і сепарації», — повідомив Віктор Сусов.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що комбайн КЗС-1319 Палессе GS13 з гібридною схемою обмолоту був презентований на виставці «Белагро-2017».Радимо почитати