Новини

New Holland розробив додаток Harvest Excellence для оптимізації продуктивності комбайна

7 Серпня 2017 79

Скріншот додатку Harvest Excellence від New Holland
Скріншот додатку Harvest Excellence від New Holland
agrimachinerynews.com

Компанія New Holland Agriculture розробила новий додаток для мобільних пристроїв, який допоможе збільшити продуктивність та ефективність роботи комбайнів. Про це повідомляє 
agrimachinerynews.com.

Додаток Harvest Excellence дозволяє операторам оптимізувати налаштування їхнього комбайна, враховуючи стан ґрунту та культури, а також за необхідності допомогти вирішити проблему.

Пілотна версія додатку вже доступна на території Франції, Німеччини, Великобританії та Північної Америки і буде поступово розширювати свої межі.

Harvest Excellence автоматично обирає мову, базуючись на мові, обраній на пристрої, а якщо ця інформація недоступна, то за замовчуванням обирається англійська. За допомогою зручного інтерфейсу оператор проходить кілька кроків зі збору всієї необхідної інформації про машину та умови в полі: модель комбайна, ґрунт, культура, урожайність, вологість, довжина рослини, наявність схилів, каміння, тип машини  колісна чи гусенична.

Після введення оператором всіх деталей програма розробляє рекомендовані налаштування, базуючись на технічних характристиках машини та стані ґрунту та культури. Після цього оператор може редагувати налаштування на основі власного досвіду роботи на полі та знанні місцевих умов, а потім зберегти ці параметри на майбутнє. Додаток може зберігати велику кількість налаштувань для різних машин та різного стану культур.

Додаток Harvest Excellence також має опцію вирішення проблем для подальшої оптимізації налаштувань конкретного комбайна. Оператору буде запропонований ряд дій і на кожному кроці він визначає, чи допомогла запропонована дія вирішити проблему. Якщо ні, то додаток направляє оператора на наступний крок.

Якщо таким чином не вдалося вирішити проблему, то прямо через додаток оператор може зв'язатися зі своїм дилером або знайти його через меню пошуку дилера.

Додаток Harvest Excellence доступний на операційних системах iOS та Android, на смартфонах та планшетах, через App Store та Google Play.Радимо почитати