Новини

Перший 1000-й Fendt від Агроспейс з'явився на Дніпропетровщині

4 Серпня 2017 180

Вручення ключів від нового трактора Fendt 1038 Vario
Вручення ключів від нового трактора Fendt 1038 Vario
Агроспейс

Представники офіційного дистриб'ютора бренду Fendt  компанії «Агроспейс» та корпорації AGCO 29 липня урочисто вручили ключі від новенького Fendt 1038 Vario директору підприємства «Дружба» Івану Копичаю (с. Орли Дніпропетровської області).

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Трактор Fendt 1038 Vario оснащений 6-циліндровим двигуном MAN об'ємом 12,4 л та потужністю 396 к.с.. Трактор обладнаний системою повного незалежного приводу.

На відміну від стандартних систем повного приводу, які мають фіксований розподіл крутного моменту між передньою і задньою віссю, безступінчаста трансмісія Fendt VarioDrive розподіляє крутний момент від двигуна на передній і задній міст незалежно один від одного.

А це означає, що з будь-яким видом сільськогосподарського знаряддя, при будь-яких операціях — двигун завжди буде працювати на оптимальних обертах з мінімальною витратою палива.

«Це самий високотехнологічний виробник сільськогосподарської техніки. Техніку Fendt високо цінують у світі: з нею працюють фермери більш ніж з 100 країн, включаючи Західну, Центральну, Східну Європу, країни Північної Америки, Азії, Австралії, Японії та Африку», — розповів на урочистому врученні ключів від Fendt 1038 Vario менеджер з розвитку бізнесу Fendt корпорації AGCO Олексій Копилов.

Власник нового трактора Fendt 1038 Vario розповів, чому вибрав саме цей бренд:

«Раніше ми працювали з технікою іншого бренду. Але ми не боїмося експериментувати, проводити модернізацію, так як найголовніше в роботі аграрія — встигнути вкластися в агротехнологічні терміни, в полі кожна хвилина дорога. Почали співпрацювати з компанією «Агроспейс» ми зупинилися на бренді Fendt, так як для нас важлива надійність техніки, її технологічність, економічність, висока продуктивність. А коли ще створені комфортні умови для тракториста — це взагалі чудово, адже продуктивність його роботи буде вище», — розповів Іван Копичай.

Він додає, що нова модель трактора Fendt 1038 Vario потужніша, ніж трактори, що працюють сьогодні в підприємстві. Він більш продуктивний і економічний і при цьому менше ущільнює ґрунт під час проведення польових робіт, а це позитивно впливає на врожайність. Ще одним важливим аргументом для господарства є оперативність і професіоналізм сервісного обслуговування.

Нагадаємо, дана серія — абсолютна новинка на ринку України. Її виробництво стартувало у вересні 2016 року, а в 2017 році 1000-ні трактори Fendt з'явилися на нашому ринку. На даний момент в Україні продано вже три таких трактора.

Нагадаємо, нещодавно на Миколаївщині провели демонстрацію тракторів та комбайна Fendt.

Вручення ключів від нового трактора Fendt 1038 Vario

Fendt 1038 Vario оснащен 6-цилиндровым двигателем MAN объемом 12,4 л (мощностью 396 л.с.). Трактор оборудован системой полного независимого привода. В отличие от стандартных систем полного привода, которые имеют фиксированное распределение крутящего момента между передней и задней осью, бесступенчатая трансмиссия Fendt VarioDrive распределяет крутящий момент от двигателя на передний и задний мост независимо друг от друга. С любым видом орудия, при любых операциях – двигатель всегда будет работать на оптимальных оборотах с минимальным расходом топлива.


Радимо почитати