Новини

Проведено попередні випробування автотрактора КрАЗ МЕЗ-330

3 Серпня 2017 126

Автотрактор МЕЗ-330 під час попередніх випробувань в агрегатуванні з плугом Vogel Noot Hektor 1000
Автотрактор МЕЗ-330 під час попередніх випробувань в агрегатуванні з плугом Vogel Noot Hektor 1000
expres.ua

У дослідницьокому господарстві
«Оленівське» ННЦ «ІМЕСГ» на днях було проведено попередні випробування партнерської розробки компанії ПРАТ «Автокраз» та ННЦ «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» — автотрактора МЕЗ-330.

Про це повідомляє expres.ua.

Під час випробувань автотрактор МЕЗ-330 був агрегатований із напівпричіпним семикорпусним плугом Vogel&Noot Hektor 1000 із шириною захвату 2,8 м.

Проведені випробування передбачали узгодження елементів агрегатування МЕЗ-330 та плуга, відпрацювання схеми руху орного агрегату (в борозні чи під борозною) та визначення робочої швидкості руху агрегату.

Нагадаємо, що агроновація МЕЗ-330 створена на шасі всюдиходу КрАЗ-6322 із валом відбору потужності, комплектом гідравліки, додатковим навішуванням під плуг та інше сільгоспобладнання.

Автотрактор МЕЗ-330 може виконувати транспортні і польові роботи, зокрема, вносити добрива, обробляти ґрунт, сіяти, обприскувати посіви, виконувати транспортно-перевантажувальні операції тощо.

На перший зразок, який презентувався на виставці «Агро-2017» і здобув вищу відзнаку виставки Золоту медаль, було встановлено кузов для внесення твердих органічних добрив.

Наступними етапом випробувань буде встановлення тягово-швидкісних характеристик МЕЗ-330, встановлення реальних витрат палива МЕЗ-330 на оранці, визначення буксування рушіїв під час виконання оранки, та оптимальних параметрів тиску в шинах коліс МЕЗ-330 з метою отримання найбільшого тягового зусилля.

Наразі на МЕЗ-330 встановлюється вимірювальне обладнання для визначення сили тяги, витрат палива та коефіцієнта буксування.Радимо почитати